eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová.
Lucia Ďuriš Nicholsonová. Zdroj: fb/luciadnicholsonova

Nicholsonová naložila Tarabovi: Trpí komplexom, tiež by chcel peknú ženu, ale sa nedarí

Po včerajšku sa snáď nenájde človek, ktorý by nevedel o nevhodnom komentári poslanca Tomáša Tarabu na adresu dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej. Ešte neplnoletá Emma sa cez víkend predviedla na prehliadkovom móle. Pre jej originálny vzhľad však zrejme nemal Taraba pochopenie. Politik však narazil a jeho názor odsúdila polícia, samotná hlava štátu a aj mnohí politici. Medzi inými aj Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,“ uviedol na sociálnej sieti poslanec a zverejnil fotografiu Čaputovej dcéry. V komentároch pod príspevkom sa nakumulovala obrovská vlna hejtu.

– Foto: FB/TT

Tento jeho počin neostal bez povšimnutia. Europoslankyňa Nicholsonová ho rozhodne nešetrila. „Doposiaľ som ani netušila, že existuje nejaký poslanec Taraba. Bude to jeden z tých mužíkov, ktorí sú takí priemerní, že Taraba môže byť prakticky hocikto, 9 z 10-tich náhodne vybratých mužov z ulice,” začala štipľavý status. Ďalej sa pýta, že čím to je, že pekné ženy najviac urážajú tí najmenej šarmantní úbožiaci. A hneď prináša aj odpoveď: „Podľa mňa strašnými komplexami, ktorými tarabovia trpia. Aj by chceli mať pri sebe peknú a inteligentnú ženu, aj sa im nie a nie zadariť. Podľa niekoľkých odborníkov sa takíto tarabovia niekedy z frustrácie nad vlastným zlyhaním alfa samca utiekajú aj k rovnakému pohlaviu. Skúšajú. Navonok však vystupujú ako homofóbni odporcovia LGBT, ktorí chcú rozhodovať o ženských materniciach. Často sa pridávajú k hnutiam so silným khaki lídrom, ktoré sa napríklad stretávajú vo vani a hajlujú.”

Na záver všetkým svojim sledovateľom na sociálnej sieti pridala aj prosbu. „Predtým, ako dnes pôjdeme spať, pomodlime sa krátku modlitbu za každého tarabu, ktorého poznáme. Keď bude Taraba šťastný, už nebude urážať mladé a krásne ženy,” ukončila status.

Taraba si komentárom narobil problémy:

  1. Roman Mikulec (OĽaNO)
  2. Tomáš Taraba počas tlačovej konferencie
  3. Tomáš Taraba na snímke z videa.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová naložila Tarabovi: Trpí komplexom, tiež by chcel peknú ženu, ale sa nedarí

Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport