eReport.sk
Romana Tabák, foto: tasr

TABÁK SA SEKLA Uctila si Lasicu trapasom! Prečo dala kyticu práve sem?

Na tomto by sa zrejme z chuti uchechtol aj samotný majster herec. Množstvo bežných ľudí, umelcov, ale aj politikov si uctilo pamiatku Milana Lasicu či už statusom na sociálnej sieti, alebo zapálením sviečky pred Štúdiom L+S. Urobila tak aj poslankyňa za OĽANO Romana Tabák. Uctila si legendu kyticou, no toto gesto, ako je už u političky zvykom, sa nezaobišlo bez malého trapasu.

Kytica pred košom

Poslankyňa to zrejme nemyslela zle, no aj dobrý úmysel, často u Tabák končí kyslým úsmevom na tvári a pachuťou trapasu. Tentokrát sa rozhodla položiť kyticu k dverám divadla Milana Lasicu. Toto gesto zvečnila na video a zverejnila ako “instastorku” na svojom instagramovom profile.

Viac o trapasoch Romany Tabák:

Zaujímavosťou je, že kyticu položí pred budovou divadla k smetnému košu, čo pôsobí naozaj kuriózne. Potom Tabák zamieri cez hlavný vchod budovy k dverám do divadla. Zvlášty krok poslankyne si ihneď všimli užívatelia sociálnych sietí a video z instastorky ihneď na internete doslova zľudovelo a neušlo uťahovaniu komentujúcich.

Ako si Tabák uctila pamiatku Milana Lasicu si pozriete v GALÉRII

Foto: tasr IG/RT

Majsterka trapasov

Ešte minulý rok v septembri prekvapila naozaj nešťastnou “pózovačkou” na fotografii. Tabák sa rozhodla uctiť si deň obetí holokaustu naozaj zvláštnym spôsobom. Navštívila berlínsky pomník venovaný obetiam Židov počas druhej svetovej vojny. Tabák, ale nenapadlo nič iné, ako sa vysmiata oprieť o pomník a zapózovať v ležérnej zvodnej póze.

Tu, ale zvláštne epizódky z jej poslaneckého života nekončia. Naozaj zaujímavým kúskom bolo, keď sa Tabák postavila koncom minulého roka za rečnícky pult v národnej rade. Tŕňom v päte sa jej stalo rúško, cez ktoré podľa jej slov nemohla dýchať. Po tom, ako bola upozornená, že bez rúška jej hrozí pokuta, tak sa skryla za rečnícky pult.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport