eReport.sk
Zákonodarkyňa Romana Tabák Foto: FB RT

Majsterka trapasov Romana Tabák opäť podcenila situáciu. Takto sa nahodila na veľvyslanectvo

Svojská poslankyňa Romana Tabák (30) sa opäť predviedla. Málokto má takú schopnosť, že čokoľvek urobí, vyvolá to minimálne rozpaky. Matovičova poslankyňa je v tomto expert. Vyšla si na indonézsku ambasádu a trapas bol hneď na stole.

Majsterka trapasov je medzi našimi zákonodarcami jednoznačne Romana Tabák. Nezabudnuteľná je jej fotografia z berlínskeho múzea holokaustu, na ktorej vysmiata pózuje opretá o mramorový kváder, ktorý má pripomínať milióny zavraždených Židov. Neskôr „bavila“ internet tým, že sa pomýlila a uctila si pamiatku umelca Milana Lasicu (†81) pri smetnom koši. Kúpala sa tiež v Studenovodských vodopádoch, kde je to mimochodom zakázané. Nezabudnuteľné je aj jej vystúpenie v národnej rade k zákonu, ktorý má zvýšiť ceny za tabakové výrobky. V istom momente si dala dole rúško a skryla sa za rečnícky pult. Podpredseda parlamentu Milan Laurenčík, ktorý schôdzu v tom čase viedol, sa nestihol čudovať.

Jeden by si pomyslel, že si poslankyňa trikrát premyslí, akú fotografiu zverejní na svojom instagramovom či facebookovom profile. Ona si ale ide svoje a včera pridala záber z indonézskej ambasády. „Veľvyslanectvo Indonézskej republiky v Bratislave pozvalo na recepciu poslancov Národnej rady SR pri príležitosti 76. výročia Dňa nezávislosti Indonézie a rozlúčky s veľvyslankyňou Adiyatwidi A. Asmadyovou. Pani veľvyslankyňa v Bratislave pôsobila od roku 2017. Vo funkcii ju vystriedala vedúca diplomatického oddelenia: Dian P. Havidová,” pridala príspevok na sociálnu sieť. A k tomu fotografiu s veľvyslankyňou. Tabák sa v prítomnosti decentnej dámy usmieva v čiernych minišatách. A to zdvihlo obočie aj expertovi na protokol a etiketu, bývalému hovorcovi prezidenta Gašparoviča Marekovi Trubačovi.

– Foto: FB/RT

„Pani Romana Tabák má nesporne dlhé vyšportované nohy, za ktoré by sa žiadna žena nemusela hanbiť, no na rozlúčkovú recepciu indonézskej veľvyslankyne si šaty nevybrala práve najlepšie. Mladej atraktívnej poslankyni sa síce čierne koktejlky (tzv. malé čierne šaty) na recepciu hodia, ale buď z nich trochu vyrástla, alebo si ich kúpila príliš krátke,” začal zostra Trubač

„Ideálna dĺžka sukne koktejlových šiat je krátko pod kolená, prípadne do polovice kolien, najviac však do 10 cm nad kolená. Aj poslankyňa parlamentu sa môže ukázať v šatách, ktoré trochu poodhalia z jej ženskosti, no tentoraz to už bolo príliš! Aj v tomto prípade platí staré známe – menej je niekedy viac.”  

– Foto: instagram RT

Poslankyňa za svoj príspevok veľa lajkov a komentárov nenachytala. Aj to málo ale bolo kritických. Hlavne Jarmila jej faux pas neodpustila. „Na oficiálne návštevy, rauty diplomatické sa nenosia p. Tabák minišaty. V žiadnom kontakte s diplomaciou sa minišaty nenosia, Poslankyne by si mali osvojiť etiketu v politickom svete, medzinárodných vzťahoch, aspoň základné, ani do parlamentu sa nehodia tieto úlety našich parlamentných hviezd, nehovoriac o perverzite billboardov s červenými nohavičkami, eventuálne Marilyn Monroe v EÚ parlamente pri smrti pápeža Jána Pavla II, etc….,” rypla si diskutujúca.

Tabák si natropila trapasov na dva životy:

  1. Romana Tabák (OĽANO).

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Majsterka trapasov Romana Tabák opäť podcenila situáciu. Takto sa nahodila na veľvyslanectvo

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport