eReport.sk
Romana Tabák (OĽaNO). Foto: tasr

Tabák zase perlila: Príďte na tenis. Bude aj Jebavý!


Poslankyňa za OĽANO Romana Tabák má zázračnú schopnosť pútať na seba pozornosť. V národnej rade ju preslávil „bla bla“ príhovor, ale aj odchod na dovolenku do zahraničia v čase, keď ľudia na Slovensku nemohli bez zvýšených opatrení cestovať ani medzi okresmi. Tento raz v snahe spropagovať športové podujatie zvolila zaujímavý spôsob.

„Jebavý Roman! Bývalý kolega z tour štartuje na turnaji Bratislava Open Challenger a hrá vynikajúco štvorhru,“ chváli svojho českého kolegu s nezvyčajným menom Tabák, ktorá v minulosti hrávala tenis. Aby celú situáciu trošku vyžehlila, doplnila aj zaujímavú informáciu. „V zahraničí jeho meno našťastie vyslovujú Džebavy,“ vysvetľovala poslankyňa, ktorá lákala fanúšikov, aby prišli podporiť tenistov na podujatie Bratislava Open. „Úroveň je veľmi dobrá, veľa tenistov prišlo z Roland Garros,“chválila Tabák.

Svojim statusom však vyvolala reakcie, ktoré si zrejme neželala. Tabákovej fanúšikovia pridali niekoľko poznámok aj smerom na političku. „A kde tých tenistov hľadajú? Na schodoch? Lebo poslancov národnej rady tak hľadajú,“ znel jeden z tých zverejniteľných príspevkov. Tabák sa to zrejme nijak nedotklo, pretože nereagovala. Naopak odpovedala na otázku fanúšičky, ktorá sa jej pýtala, prečo neukazuje na sociálnych sieťach svoje dieťa. „Je to veľmi nebezpečné. Chránim svoje dieťa. Podľa štatistík je len na Facebooku v Európe cez 80 miliónov falošných profilov,“ vysvetľovala poslankyňa za OĽANO, ktorá sa bojí toho, že by fotografie mohli byť neskôr zneužité. Preto sa čuduje všetkým mamičkám, ktoré zverejňujú obrázky svojich detí.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tabák zase perlila: Príďte na tenis. Bude aj Jebavý!

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne