eReport.sk
Romana Tabák, foto: facebook R. T.

Preboha Romana, už sa spamätaj! Tabák kopí jeden trapas za druhým

Je to vôbec možné? Iba včera „bavila“ internet poslankyňa za OĽANO tým, že sa pomýlila a uctila si pamiatku umelca Milana Lasicu pri smetnom koši. Teraz sa vraj kúpala na mieste, kde je to zakázané.

Aj tento raz však príspevok z jej sociálnej siete zmizol. Lenže aktívny bývalý minister školstva Juraj Draxler si fotografiu uložil. „Romana Tabák sa pochválila kúpaním v Studenovodských vodopádoch, TANAP. Samozrejme, to je prísne zakázané. Ale ona je poslankyňa za OĽANO, ona môže hocičo,“ zadúšal sa exminister a dokonca nazval poslankyňu „brzdou“. Po tom, ako mal na celú záležitosť upozorniť, vraj Tabák stiahla svoj príspevok zo sociálnej siete.

Zdroj: Facebook Juraj Draxler

Neskôr však zverejnila ospravedlnenie, v ktorom sa z celej veci trochu vykrúcala. „Zle som označila miesto. Bol to potok, nie vodopády. V tom istom čase sa otužovali ďalší traja ľudia,“ vysvetľovala zákonodarkyňa. „Osobne som si bola vedomá iba zákazu kúpania sa v plesách. Ospravedlňujem sa,“ sypala si popol na hlavu Tabák, ktorá je vraj pripravená niesť za svoj skutok aj zodpovednosť.

Zdroj: Facebook Juraj Draxler

Poslankyňa však nevysvetľovala iba „otužovanie“ v národnom parku, ale aj iný trapas. Keď kládla kyticu a zapaľovala sviečky pre Milana Lasicu pri smetnom koši pred budovou Divadla L+S. „Na zemi už boli položené sviečky, inak by mi nenapadlo dať ako prvá sviečku pred hotel,“ bránila sa poslankyňa, ktorá vraj neskôr veci aj od ostatných ľudí preniesla dnu. Nešťastnica Tabák nemá momentálne najlepšiu „sezónu“. Zbierka trapasov sa totiž poriadne rozrastá.

Viac o trapasoch Romany Tabák sa dozviete tu:

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport