eReport.sk
Zľava Dušan Velič a Veronika Remišová.
Zľava Dušan Velič a Veronika Remišová. Zdroj: fb/remisova.veronika

Remišová si naďalej ide svoje: Pomáhame ešte viac! A prezradila, odkiaľ je vyšívaná košeľa Veliča

Remišová s naďalej ide svoje. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) opäť chváli samú seba. Tak ako už tradične. A to aj napriek evidentným a obrovským problémom. Problémom vo vláde, v parlamente, vo vzťahoch vlády s opozíciou a s prezidentkou. Alebo v spoločnosti, ako takej. Remišová má stále pocit, že vláda Slovensku pomáha. Tentokrát jej asistoval aj jej štátny tajomník Dušan Velič vo vyšívanej košeli. Ide o politika, ktorý v bratislavských župných voľbách utrpel zjavne zdrvujúcu porážku.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Remišovej počty zrejme nikdy nepôjdu
  2. Láska k vlasti je dôležitá
  3. Hlas-SD: Heger urobil podvod na voličoch
  4. Úspešná policajná akcia

„Pomáhame viac a bez rozdielu: 500 nových pracovných miest pre ľudí v najmenej rozvinutých okresoch. Život ľudí v tých regiónoch, kam nevedie diaľnica a veľkí investori sa sem nehrnú, je ťažší ako inde. Preto im aj pomáhame viac – tu má každé pracovné miesto cenu zlata. Preto nám na lepšej podpore týchto okresov veľmi záleží,“ uviedla v piatok (27. 1. ) na sociálnej sieti Remišová.

Politické skratky

Aj keď Remišová patrí objektívne medzi pracovitejších ministrov, treba jedným dychom dodať jedno. A teda to, že celkom rada a často používa politické a marketingové skratky. A to hlavne pri útokoch na opozíciu a názorových oponentov.

„Už sa nestavajú asfaltky k vilám miestnych papalášov, ale podporujeme hlavne malých podnikateľov, ktorí vytvárajú pre ľudí nové pracovné miesta. Za tri krízové roky sme pomohli vytvoriť v týchto okresoch tisíc udržateľných pracovných miest. Len vlani ich vďaka našej podpore pribudlo viac ako 500,“ pokračuje dočasne poverená vicepremiérka.

Veličova košeľa

Český prezidentský kandidát Petr Pavel má svoju „flanelku“, Remišovej pravá ruka Velič má zase svoju vyšívanú košeľu. Žeby sa z toho ľudia v hladových dolinách najedli, sa s určitosťou povedať nedá. Snáď však Remišovej pochvala oblečenia jej podriadeného potešila. Nezabudla pritom samozrejme spomenúť, že vláda v skutočnosti, aj napriek jasne prejavenej vôle občanov ísť opäť k voľbám, Slovensku pomáha.

„Takto pomáhame ľuďom a meníme Slovensko k lepšiemu. P.S. Dušan Velič si pri tejto príležitosti obliekol vyšívanú košeľu, ktorú si kúpil v podporenom sociálnom podniku v Snine. Že mu to sekne?,“ uzavrela Remišová. Odpoveď na jej básnickú otázku už samozrejme nechávame na vás.

Zdroj: fb/remisova.veronika


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová si naďalej ide svoje: Pomáhame ešte viac! A prezradila, odkiaľ je vyšívaná košeľa Veliča

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti