eReport.sk

Program TTSK – 16.5. – 31.5.


Prinášame vám program podujatí v Trnavskom samosprávnom kraji, ktoré by vás mohli zaujať.

18.5. Rodinné podujatie Za ruku, Mestský amfiteáter, Trnava

Trdlofest 2024, Františkánska záhrada, Skalica

Tradičný chtelnický jarmok 2024, Chtelnica

Hravá veda na Smolenickom zámku, Smolenický zámok, Smolenice

Vrbovské pivničky, Vrbové

Záhorácka veterán rallye – memoriál Jána Vépyho, Petrova Ves

19.5. Horúčka sobotňajšej noci, Dom kultúry, Trnava

Detské  muzikálové predstavenie Máša a medveď, Mestské kultúrne stredisko, Galanta

Silné reči, Dom kultúry, Gbely

The Art of Movement – filmové premietanie, Malý Berlín, Trnava

20.5. Rita, Empírové divadlo, Hlohovec

42+ PEOPLE: Softer Skills – tanečné predstavenie, Malý Berlín, Trnava

21.5. Smejko a Tanculienka – Zaber a makaj! , Dom kultúry, Trnava

22.5. Stand-up vystúpenie Pétera Aranyosiho – v maďarčine, Mestské kultúrne stredisko, Galanta

Žltý kanárik – kabaretný úlet mesiaca, Malý Berlín, Trnava

23.5. Silné reči, Piešťanský pivovar ŽiWELL, Piešťany

Pohofka live, OOZI, Trnava

24.5. Dracula – koncertní verze, Amfiteáter, Trnava

Gentleman theatro tour 2024, Dom kultúry, Skalica

Zitron – ruku na srdce, Kino Úsmev, Hlohovec

25.5. Okno mé lásky – hity Petra Jandy a skupiny Olympic, Amfiteáter, Trnava

Súťaž vo varení gulášu 2024, Buková

Balnea cup 2024, Lodenica, Piešťany

Guláš cup Borovce 2024, Borovce

Classic Car Show 2024, Dolná Krupá

27.5. Neskoro večer – Talkshow Petra Marcina – jarné turné 2024, Dom kultúry, Senica

Otec – divadelné predstavenie, Dom kultúry, Trnava

29.5. Fragile  & Mária Čírová, Amfiteáter, Trnava

Zahráte mi manžela? Alebo maliar izieb, Inovatech, Sládkovičovo

Horúci juh, Kino Hviezda, Trnava

30.5. Rapunsel na vlásku, Kino Úsmev, Hlohovec

31.5. Berlin Manson + hostia, Kultúrne centrum Malý Berlín, Trnava

Východniarska hudobná show, Kino Úsmev, Hlohovec

Divadlo Jána Palárika 16.5. – 31.5.

16.5. Kopanec – diskusia po predstavení, Štúdio 10:00

17.5. Subjekt: Gulliver – derniéra, Veľká sála 11:00

17.5. Pomalý svet Roberta Castlea, Štúdio 19:00

18.5. Filip, Veľká sála 19:00

21.5. Princ Bajaja, Veľká sála 10:00

23.5. Traja tučniaci, Veľká sála 11:00

24.5. Maryša – diskusia po predstavení, Veľká sála 10:00

24.5. Filip, Veľká sála 19:00

25.5. Zmeškané rozhovory – dramaturgický úvod a diskusia po predstavení, Veľká sála + Zrkadlová sála + Štúdio 18:30

26.5. Púpätko, Veľká sála 15:00

26.5. Púpätko, Veľká sála 16:30

28.5. Sluha dvoch pánov, Veľká sála 19:00

29.5. Troilos a Kressida – derniéra, Veľká sála 19:00

30.5. Kopanec – diskusia po predstavení, Štúdio 19:00

31.5. Princ Bajaja, Veľká sála 14:00

Knižnica Juraja Fándlyho 16.5. – 31.5.

17.5. Význam odumretého dreva v lesnom prostredí – prednáška, záhradná čitáreň 16:30

17.5. Evolúcia – tajomstvo premenlivosti druhov – prednáška,  pobočka Tulipán, ZŠ, Ul. M. Gorkého 21 9:00 – 13:00

20.5. Život netopierov v lesoch aj mestách – prednáška, záhradná čitáreň 18:00

21.5. Kreativ klub – záhradná čitáreň 16:30

24.4. Tínedžerské stretko – debata o tom, ako vidia svoju budúcnosť tínedžeri, herňa 15:00

29.5. Mama klub – klubové stretnutie s mamičkami a ich deťmi, herňa 10:30

23.5. Stretnutie s autorom Dušanom Taragelom, záhradná čitáreň 17:00

28.5. O knihe pri káve – čitateľský klub, záhradná čitáreň 17:00

30.5. Filmklub – premietanie rumunského dokumentárneho filmu Orly z Tagy, záhradná čitáreň 17:00

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Program TTSK – 16.5. – 31.5.

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne