eReport.sk
Jozef Pročko.
Jozef Pročko. Zdroj: youtube/dk

Pročko nakydal na Cigánikovú: Zo Záborskej vytvára zrúdu, urazila aj moju manželku!

Menovanie poslankyne za OĽANO Anny Záborskej na post splnomocnenkyne vlády SR pre ochranu slobody vierovyznania alebo presvedčenia dvihlo mnohým krvný tlak. Konzervatívnu političku, alebo skôr jej návrhy, dlhodobo kritizuje liberálka Jana Bittó Cigániková. Poslanec Jozef Pročko (OĽANO) jej zazlieva, že vytvára zo Záborskej netvora.

Pani Cigániková je ozaj veľmi zvláštna. Je aktérkou toho, že vytvára z Anny Záborskej zrúdu,“ spustil vo svojom nedávnom živom vstupe Pročko. Bývalý zabávač priznal, že v minulosti tiež nepoznal Záborskú, ale keď ju spoznal, bol milo prekvapený. „Je to lekárka a každá žena, ktorá si nechá dieťa, je pre ňu úspech. To je jej cieľ. Nie to, že chce obmedziť interupcie, že chce prikazovať niekomu, že ty nesmieš ísť na potrat. Anna Záborská je veľmi rozumný človek. Je silne veriaca a tolerantná,“ bránil svoju poslaneckú kolegyňu Pročko.

Cigáníková vraj vytvára zo Záborskej zrúdu. Dôvodom sú rozdielne názory na interupcie. – Foto: fb/NatelosMichalomKovacicomTVMarkiza

Naopak, veľa dobrého nevedel povedať o šéfke zdravotníckeho výboru Cigánikovej. „Pani Cigániková nie je tolerantná. To, čo predvádza aj na zdravotníckom výbore, to je netolerancia. Je som pani Cigánikovú tiež kedysi vnímal, že wow, ale keď som ju spoznal a zažil osobne, akým vulgárnym spôsobom nadávala Mišovi Šípošovi…,“ stratil slová bývalý zabávač. Pročko nakoniec pridal aj vlastnú skúsenosť s liberálkou. „Ja mám s ňou dve veľmi negatívne skúsenosti. Ona mne netolerantne nadávala a urazila moju manželku,“ uzavrel poslanec za OĽANO.

Čítajte viac:

  1. Marek Šefčík (OĽaNO)

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pročko nakydal na Cigánikovú: Zo Záborskej vytvára zrúdu, urazila aj moju manželku!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport