eReport.sk
Jozef Pročko, foto: tasr

Koniec kamarátstva? Maiga odkazuje Pročkovi: Nech ti Pán Boh dá rozum!

Raz to zrejme prísť muselo. Dvaja dlhoroční priatelia zo šoubiznisu Ibrahim Maiga a Jozef Pročko si skočili do vlasov. Jablkom sváru sa malo stať očkovanie. Kým jeden nabáda na vakcináciu, druhý je rázne proti.

Ešte pred pár rokmi vystupovali Pročko a Maiga bok po boku aj pre väzňov. „Dňa 17. marca 2016 zavítali do tunajšieho ústavu šoumen Ibi Maiga a moderátor, zabávač Jožo Pročko. Aktivity, ktorá sa konala vo veľkej zasadacej miestnosti ústavu, sa zúčastnilo 90 obvinených a odsúdených,“ píše sa na oficiálnej stránke Zboru väzenskej a justičnej stráže. Priateľov, ktorých spojil šoubiznis, však zrejme rozdelí názor na pandémiu a COVID-19.

Pred pár rokmi takto vystupoval Pročko s Maigom bok po boku. Teraz si už zrejme nemajú veľmi čo povedať. – Foto: zvjs.sk

Podľa Maigu si totiž Pročko vraj myslí, že má na sociálnej sieti fanúšikov fašistov a smerákov. „Definuj mi, čo je fašizmus a kto by mal byť označený za fašistu, keďže tvrdíš, že mám plný profil fašistov,“ rozčúlil sa umelec. Súčasnému poslancovi za OĽANO sa rozhodol prehovoriť do duše. Pročko totiž propaguje očkovanie a to zrejme nie je Maigovi po chuti. „Zaočkovaní ľudia neprenášajú pandémiu covid. Zaočkovaní ľudia sú bezpeční pre kontakt, preto som sa dal aj ja zaočkovať,“ tvrdil ešte nedávno Pročko s tým, že si myslí, že v súčasnosti dostupné vakcíny v Európe sú bezpečné.

Zdroj: fb/ibrahimmaiga

„Možno Jožko vieš niečo, čo ja neviem. Našťastie viem veľmi dobre po francúzsky i anglicky a mám prečítaných toľko informácií o vakcínach, že ani svojmu psovi by som to nedal pichnúť. Vždy som ťa mal rád, ale ako priateľ ti radím, aby si sa od toho dištancoval, lebo jedného dňa budeš ľutovať, že si v tom šiel s nimi,“ varuje priateľa a zdôrazňuje, že ľudia by nemali byť do očkovania nútení. „Ty si snáď myslíš, že som blbý?! Ja len chcem, aby ste nechali ľudí normálne žiť,“ zdôraznil a na záver aj pridal želanie: „Nič proti tebe. Nech vám Pán Boh dá rozum.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport