eReport.sk
Jozef Pročko (OĽaNO). Foto: tasr

Pročko má už plné zuby Mazureka a Suju: Len šíria klamstvá a cvičia v parlamentnej posilňovni!

Nie je žiadnym tajomstvom, že medzi poslancom OĽANO Jozefom Pročkom a niektorými bývalými poslancami z ĽSNS to už nejaký ten čas vrie. Do konfliktu sa bývalý zabávač dostáva najmä s Milanom Mazurekom či Miroslavom Sujom.

Podľa Pročka spomínaní páni vytvárajú na sociálnych sieťach nenávisť voči jeho osobe i rodine. „Ja som nešiel do verejného života, aby som sa bál o svoju rodinu. Mám taký pocit, že generálna ani špeciálna prokuratúra nekoná,“ povzdychol si poslanec v pléne. „Plače lebo ho nikto nemá rád. A kto za to môže? Mazurek a Suja. Jožko si za to ale môže sám,“ myslí si Mazurek. Pročko to však len tak nenechal. „Som veľký obľúbenec extrémistov a fašistov. Tieto pomenovania som si nevymyslel ja, súdy rozhodli, že to tak je. Mazurek odsúdený za extrémizmus a Kotleba za propagáciu fašizmu,“ pripomenula bývalá televízna hviezda.

Hlavne extrémista Mazurek mi venuje obrovskú pozornosť,“ sťažuje si Pročko, ktorý tvrdí, že jeho vystúpenia neraz zostrihajú, aby nevyzneli dobre. Prípade mu do úst vkladajú výroky, ktoré nikdy nepovedal. „Nemajú inú prácu. Okrem šírenia hoaxov a klamstiev. Jáj aby som im nekrivdil tak ešte extrémisti cvičia v posilovni NRSR. Ich hlavná činnosť je zameraná na prekročenie 5 % a tým na ďalšie štyri roky si zabezpečiť prvé miesta v rade v NR SR,“ skritizoval ich poslanec.

Čítajte viac:

  1. Jozef Pročko.
  2. Marián Kotleba a Milan Mazurek.
  3. Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pročko má už plné zuby Mazureka a Suju: Len šíria klamstvá a cvičia v parlamentnej posilňovni!

Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti