eReport.sk
Jozef Pročko Foto: fb/jozoprockostranka

VIDEO Pročkov odkaz závistlivcom. Toto všetko som v živote dokázal!

Už má toho dosť. Poslanec za OĽANO Jozef Pročko musí stále čeliť obvineniam, že sa do politiky rozhodol ísť kvôli peniazom. Zrejme ho už omrzelo dookola vysvetľovať každému jednému diskutujúcemu, čo všetko vo svojom živote dokázal a tak sa rozhodol zhrnúť to do jedného príspevku.

Pročka zrejme naštartovala správa od fanúšika Lukáša, ktorý sa do neho poriadne oprel. „Pročko, ty úbožiak. Politikom ako Kotleba, Suja, Pellegrini, Mazurek, Fico, Blaha nesiahaš ani po kolená. Ty zlodej a príživník, čo si v živote nič nedokázal, len si vylízal Matovičovi r*ť,“ dourážal bývalého televízneho zabávača. To už bolo na Pročka veľa a tak začal vypočítavať, ako si počas svojho života zamakal.

„Od svojich 15 rokov brigádujem a zarábam si. Mám dve vysoké školy. Učil som dva roky. Bol som člen Trnavského divadla štyri roky, osem rokov som hral v divadle West. Pôsobil a vyrábal som programy pre VTV, STV, Markízu a JOJ. Popritom som odmoderoval 1 700 komerčných a 960 neziskových akcií. 25 rokov robím v treťom sektore. 19 rokov mám svoju neziskovku. Mám produkčnú spoločnosť. V Haliči som vybudoval reštauráciu, dva penzióny, mám múzeum, kde neplatíte vstupné. Pomáhame sociálne odkázaným a týraným deťom s rodičmi,“ spustil Pročko a dodal: „Nemyslím si, že som príživník nakoľko z daní, ktoré som odviedol tomuto štátu by som postavil malú nemocnicu.“ Poslanec tiež pripojil aj video, v ktorom ukazuje, čo všetko vybudoval. Ako dodal, venuje ho fanúšikovi, ktorý mu tak naložil. „Luky, keď pôjdeš okolo, zastav sa,“ pozýval ho Pročko do Haliče, kde žije.

Zdroj: fb/jozoprockostranka


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pročkov odkaz závistlivcom. Toto všetko som v živote dokázal!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti