eReport.sk
Jozef Pročko (OĽaNO). Foto: tasr

Pročko po nahlásenej bombe u Matoviča odhaľuje páchateľa. Psychopat a smerohlasáckofašistický podporovateľ

V utorok večer prešla médiami správa, že ktosi nahlásil bombu v dome, kde sa zdržiava expremiér Igor Matovič so svojou rodinou. Hoci išlo len o planý poplach, príjemná skúsenosť to určite nebola. Nad zlomyseľnosťou sa pozastavil aj Matovičov priateľ a stranícky kolega Jozef Pročko.

Bývalý televízny zabávač priznal, že osobne pozná Matovičovu rodinu. Preto ho správa o nahlásenej bombe rozčúlila. „Nespokojný občan tejto republiky, ktorý nahlási bombu v dome, kde žijú dve skvelé dievčatá a slušná žena, je nielen psychopat, ale aj agresor a podľa mňa smerohlasáckofašistický podporovateľ,“ nechal sa počuť Pročko na sociálnej sieti. Podľa zabávača stojí rodina pri Igorovi Matovičovi.

„Jeho rodina to má v súčastnosti veľmi ťažké a najúprimnejšie ako viem im želám veľa síl,“ odkázal svojmu straníckemu šéfovi poslanec za OĽANO. Hoci mnohí v tejto situácii stáli za Matovičom, niektorí fanúšikovia tvrdia, že si za to tak trochu môže sám. „Určite to nie je nič príjemné, pán Pročko. Ale treba si na druhej strane naliať čistého vína. Ak by sa bol správal Matovič k občanom s úctou, rešpektom a pokorou, nič také by sa neudialo. Ani len plané nahlásenie,“ zamyslel sa jeden z nich. Pročko s ním však nesúhlasí. „Pri všetkej úcte, som pri Igorovi Matovičovi. Ku každému slušnému človeku sa správa slušne. Napíš mi tu, ako zle sa správa k občanom. Lebo inak používať smerohlasáckofašistickú propagandistickú rétoriku,“ odkázal fanúšikovi poslanec.

Čítaj viac:

  1. Jozef Pročko.
  2. Poslanci NRSR počas rokovania 27. schôdze parlamentu v Bratislave 30. apríla 2021.

Nenávisť a zloba ktorú šíria ľudia, ktorí tu roky kradli a rabovali dostane čo si zaslúži,“ dodáva Pročko. Bombu v dome, kde sa zdržiava Matovič nahlásila písomne neznáma osoba v utorok. Odkaz bol písaný v ženskom rode. Polícia okamžite toto oznámenie preverila. Po 18. hodine večer však skonštatovala, že išlo o planý poplach.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti