eReport.sk
Na snímke slovenskí hokejisti reagujú po prehre 0:2 v semifinále olympijského turnaja v hokeji mužov Fínsko - Slovensko na ZOH 2022 v Pekingu v piatok 18. februára 2022. FOTO TASR - Martin Baumann *** Local Caption *** olympionici zimné olympijské hry reprezentanti úèastníci XXIV. zimné olympijské hry 24. zimná olympiáda ZOH OH 2022 OH2022 Èína Peking olympijský tím olympijská reprezentácia koronavírus Covid-19

Pristúpili k ráznemu rozhodnutiu: Hráči z KHL si v reprezentácii nezahrajú!

Pristúpili k ráznemu rozhodnutiu. Vedenie slovenskej hokejovej reprezentácie sa uznieslo, že hráči z KHL nebudú do konca sezóny súčasťou národného tímu. K tomuto kroku pristúpilo po dlhodobých rozhovoroch s hráčmi pôsobiacimi v nadnárodnej súťaži. Spoločný záver oznámilo na začiatku pondelňajšieho neoficiálneho reprezentačného kempu.

Pristúpili k ráznemu rozhodnutiu

„Uplynulé týždne sme viedli dlhú debatu s hráčmi z KHL. Majú výkonnosť na to, aby mohli bojovať o účasť v záverečnej nominácii MS. Počas debát sme dospeli k jednotnému názoru, že pre pokojný priebeh prípravy a stopercentnú koncentráciu nášho tímu na turnaj bude lepšie, ak v tejto sezóne hráčov z KHL z nominácie na šampionát vynecháme,“ citoval portál hockeyslovakia.sk zo spoločného stanoviska tímu a samotných hráčov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zachránilo by ho náboženstvo?
  2. Hegera a Naďa nebudú voliť ani ich rodičia
  3. Putin je nekompromisný

Neoficiálny kemp reprezentácie

V pondelok popoludní sa v Bratislave začal neoficiálny kemp so šiestimi hráčmi, ktorým sa skončila klubová sezóna. Šesticu tvoria brankári Šimon Latkóczy, Eugen Rabčan, Matej Tomek a útočníci Viliam Čacho, Marek Hrivík a Šimon Petráš.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pristúpili k ráznemu rozhodnutiu: Hráči z KHL si v reprezentácii nezahrajú!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Hokej

Tipos liga

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti