eReport.sk
Richard Sulík (SaS) je podľa Tomáša Tarabu politik, ktorý začína najviac klamať a protirečiť si. Foto: tasr.

Politik, ktorý začína najviac klamať a protirečiť si je Richard Sulík, myslí si Taraba

Súčasná slovenská politická scéna je plná klamárov. Klamať začali súčasní koaličníci hneď na začiatku keď sa museli priznať, že si svoje diplomové práce nerobili sami, a klamú aj ďalej. Jeden viac, iný menej.

Kto pozorne počúva výroky našich politikov, a je jedno či koaličných alebo opozičných, a najmä ich neustále klamstvá, ten toho už musí mať nielen plné zuby, ale aj pocit, že si z neho robia buď srandu, alebo hlupáka. Klamstvá strany SaS si všimol aj šéf Život Národná strana a poslanec parlamentu Tomáš Taraba, ktorý to v statuse aj jasne popísal.

Recyklačný systém je jeden z najväčších tunelov

Taraba hneď v úvode priznáva, že posledné mesiace si všíma, že politik, ktorý začína najviac klamať a protirečiť si je Richard Sulík. „Nikto podľa Sulíka ešte z koalície neurobil to, že by podobne ako Matovič išiel rokovať s ĽSNS. Skutočnosť: Cigániková behala v minulosti na klub ĽSNS a rokovala o podpore pri blokácii zákona o podpore tehotným ženám. Bola nielen videná, ale aj to nakoniec priznali,“ konštatuje šéf Život Národná strana, ktorý práve z ĽSNS vzišiel a na konci mája 2020 z nej odišiel.

SaS dlhodobo kritizuje skrátené legislatívne konania. Skutočnosť: Ministerka za SaS Kolikova menila ústavu v skrátenom legislatívnom konaní.

Tomáš Taraba, predseda Život Národná strana a poslanec NRSR

Sulík je proti daniam z hazardu a alkoholu, pretože si myslí, že cez dane by sa ľudia nemali vychovávať k dobrému správaniu. Skutočnosť: SaS presadila daň 15 centov na každú zálohovanú fľašu, aby sa ľudia „naučili recyklovať“. Mimochodom tento recyklačný systém je jeden z najväčších tunelov aké poznám a budem mať k tomu tlačovku,“ oznamuje ďalej Taraba.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predseda strany SaS Richard Sulík.
  2. Ján Drgonec

„SaS dlhodobo kritizuje skrátené legislatívne konania. Skutočnosť: Ministerka za SaS Kolikova menila ústavu v skrátenom legislatívnom konaní, v skrátenom konaní chcela presadiť špehovací zákon a v skrátenom konaní presadila dôchodky pre sudcov, aj keď na to neboli splnené zákonné požiadavky a vtedy to nevadilo ani Čaputovej,“ pridal aj tretí bod klamstiev liberálov. „Takto by som mohol pokračovať ďalšími bodmi. No bieda,“ zakončil Tomáš Taraba svoj status v ktorom ukázal ako nás SaS, podľa neho, ťahá za nos. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názorminašou úlohou je predovšetkým informovať.

Zdroj: fb / Tomáš Taraba


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Politik, ktorý začína najviac klamať a protirečiť si je Richard Sulík, myslí si Taraba

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti