eReport.sk
Peter Sagan, slovenský cyklista, vyhral 10. etapu na Gire
Peter Sagan, foto:ig/p.s.

Peter Sagan mení dres: Slová nového manažéra mu vyrazili dych! Čo mu povedal?

Slovenský cyklista Peter Sagan (31) sa definitívne rozhodol. Po dlhých rokoch v tíme Ralpha Denka v BORA-Hansgrohe zmeniť dres. Pôsobiť bude v novej cyklo-stajni vo francúzskom tíme Total Energies. To však čo mu po príchode do nového prostredia povedal tímový manažér naozaj rodák zo Žiliny nečakal. Čo tak slovenského cyklistu zarazilo?

Po slovách nového manažéra zostal v šoku

Francúzi aktuálne pôsobia v kategórii UCI ProTour a od Sagana si sľubujú, že im pomôže dostať sa na vyššiu úroveň. „Keď manažér tímu Bernaudeau prišiel ku mne do Monaka, rýchlo som si uvedomil, že budeme spolu dobre vychádzať. Povedal mi, že chce, aby sa jeho pretekári zabávali. Bolo to prvýkrát, čo mi manažér povedal, aby som sa zabavil,“ hovoril Sagan po podpise zmluvy. Podpísal zmluvu na dva roky, podľa denníka L‘Equipe obsahuje klauzulu o možnom predĺžení o ďalšie dva roky.

FOTO PETRA SAGANA NÁJDETE V GALÉRII

Foto: ig/petersagan

„Keď manažér tímu Bernaudeau prišiel ku mne do Monaka, rýchlo som si uvedomil, že budeme spolu dobre vychádzať. Povedal mi, že chce, aby sa jeho pretekári zabávali. Bolo to prvýkrát, čo mi manažér povedal, aby som sa zabavil,“ popísal situáciu slovenský cyklista.

Viac o Petrovi Saganovi:

  1. Peter Sagan, luxus, luxusné auto, majetky
  2. Syn Petra Sagana Marlon, Peter Sagan
  3. Peter Sagan v Bore skončil
  4. Peter Sagan v Bore skončil
  5. Štvorkajak
  6. Slovenskí reprezentanti v štvorkajaku
  7. Peter Sagan prišiel prestupom o milióny eur
  8. futbalista Martin Škrtel dres budúca posila futbalový klub FC Spartak Trnava

„Dnešná cyklistika je vyčerpávajúca, vedie pretekárov k vyhoreniu. Peter okolo seba vytvoril akýsi mikropodnik s blízkymi ľuďmi, ktorý mu umožňuje byť šťastný. Keď som sa s Petrom stretol v Monaku v jeho byte, nesmelo sa ma spýtal, či bude môcť súťažiť aj na horskom bicykli. Ani som neváhal. Je to nový trh, ktorým sa nám otvárajú nové dvere,“ vyhlásil manažér Total Energies Jean-René Bernaudeau na adresu Slováka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport