tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 24. 9. 2021 do 1. 10. 2021

Týždenný horoskop

Barani, pohyb vpred sa zastaví.

V nedeľu 26. septembra slnko vo Váhach, vo vašom dome vzťahov, urobí trigón k Severnému uzlu v Blížencoch vo vašom dome komunikácie. V ten istý deň prechádza Merkúr vo Váhach do retrográdneho stavu. Dnes sa možno nezmôžete na slovo, keď vám niekto dá nečakaný kompliment. Možno sa budete pýtať, aký zmysel máte hľadať za tým, čo povedal. Mohla by sa chystať romantika? Keďže je teraz Merkúr retrográdny, budete si musieť chvíľku počkať, kým to zistíte.

V stredu 29. septembra existujú dva aspekty počnúc Venušou v Škorpiónovi, vo vašom dome intimity, ktorá robí trigón k Neptúnovi v Rybách. Vaša predstavivosť pracuje na plné obrátky. Môžete byť celkom posadnutí niektorými dráždivými myšlienkami. V hlave vám môžu hrať obrázky z filmu, ktorý ste videli, alebo romantickej knihy, ktorú ste čítali. Barani, mohlo by vás to romanticky naladiť, keď sa stretnete so svojim milým.

Láska

Retrográdny Merkúr sa tento týždeň opäť vracia, Barani. Tento tiež zvýrazní vaše vzťahy, pretože náš vesmírny posol sa bude točiť opäť vo vašom siedmom dome. Aj keď oficiálny retrográdny proces začína 27. septembra a trvá do 18. októbra, pravdepodobne ho cítite už niekoľko týždňov.

Je pravdepodobné, že dôjde k zmätku v partnerstve, ako aj k nedorozumeniu. Najlepším spôsobom, ako tento tranzit zvládnuť, je počúvať, a nie impulzívne sa hnať dopredu. To vám umožní precítiť a pochopiť detaily. Niektorí Barani v tomto období dokonca môžu dostať správu od bývalého partnera, takže ak by ste sa chceli s niekým znova stretnúť, určite mu odpíšte.

29. septembra sa Venuša vo vašom intímnom ôsmom dome spojí v trigóne s Neptúnom. Budete cítiť nutkanie zažiť romantiku a zmyselnosť. Aj v tento deň slnko vo vašom siedmom dome cvičí Saturn, takže je ideálny čas na diskusiu o záväzkoch, ku ktorým by ste sa chceli vrátiť.

30. september vám spôsobí, že sa budete cítiť úžasne, pretože Venuša dáva Jupiterovi prednosť. 1. október by mohol priniesť pár drsných hádok s partnerom. Napriek tomu, do konca týždňa Venuša prináša intenzívnu vášeň.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 24. 9. 2021 do 1. 10. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku