eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 17. 10. 2021 do 24. 10. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň uvidíte príležitosti všade naokolo. Ale Barani, na ceste je aj veľa rušivých prvkov.

Týždeň sa začína v nedeľu 17. októbra tým, že slnko vo Váhach, vo vašom dome vzťahov, urobí námestie pre Pluto v Kozorožcovi vo vašom dome povesti. Možno vás oslní pár jemných očí, ktoré vás držia v hypnotickom pohľade. Toto spojenie však má svoje prekážky. Možno nemáte možnosť pokračovať vo vzťahu, alebo sú to jednoducho oči filmovej hviezdy na obrazovke pred vami. Dnes sa môže stať obeťou fantázie lásky.

V utorok 19. októbra smeruje Merkúr priamo do Váh. Teraz komunikácia prebieha jednoduchšie, najmä s priateľmi, obchodnými partnermi aj s rodinnými príslušníkmi. Toto je tiež vhodný čas na nákup skvelých topánok, ktoré ste obdivovali.

Láska

Problémy, ktoré sa vzkriesili a vrátili sa späť do vášho života počas mesačného vychádzania Merkúra, sa teraz rozplývajú. Môžete prísť na to, že výnimočný človek, o ktorého ste mali záujem, pracuje na vašom vzťahu. Rada: nechajte sa tým unášať.

Keď Merkúr skončí 18. októbra svoj planetárny retrográd, zistíte, že človek, ktorý vám sľúbil lásku, sa od začiatku svojho randenia zmenil. Pochopte, že čas, ktorý ste strávili s ním, bola len túžba pokúsiť sa znova oživiť sentimentálny pocit. Ak máte pocit, že s touto osobou môžete udržať priateľstvo, musíte pripostiť, že podmienky vzťahu sa v súčasnosti menia. Ak zostanete priateľmi, musíte v budúcnosti rešpektovať ich hranice a naopak, aby ste obaja mohli vytvoriť zdravé partnerstvo.

Ak ste v partnerstve a máte v poslednom čase problémy so svojou polovičkou, uvidíte, že veci sa začínajú meniť k lepšiemu. Retrográdny proces bol pre váš milostný život veľmi komplikovaný, a preto nasledujúce týždne zaručia úspech pri riešení problémov a spojení, aby vytvorili lepšiu dynamiku pre budúcnosť.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 17. 10. 2021 do 24. 10. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport