tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 10. 9. 2021 do 17. 9. 2021

Týždenný horoskop

Tento týždeň by vás možné zmeny mohli dostať na novú cestu.

V utorok 14. septembra slnko v Panne, vo vašom dome rutiny, odporuje Neptúnom v Rybách. Dnes máte možnosť znovu si predstaviť svoj život. Môžete sa pozrieť na vaše návyky a na svoj denný režim. Malé úpravy by vám mohli byť skutočne prospešné. Na začiatku je predstava vášho ideálneho dňa.

Vo štvrtok 16. septembra slnko v Panne vytvára spojenie s Jupiterom vo Vodnárovi vo vašom dome priateľstiev. Každá zmena, ktorú urobíte, môže znamenať zanechanie starého života. To nemusí vyhovovať konkrétnemu priateľovi. Táto osoba by sa mohla obávať, že ak začnete cvičiť, začnete podnikať alebo sa budete venovať hre na gitare, stratí s vami spojenie. Môže naznačovať, že vaše priateľstvo je prvoradé. S rastom však prichádzajú aj zmeny. Barani, možno budete musieť s týmto priateľom viesť hlboký rozhovor.

Ku koncu týždňa, v piatok 17. septembra, je potrebné zvážiť dva aspekty. Slnko, stále v Panne, robí trigón k mocnému Plutu vo vašom dome kariéry. Môžete pociťovať túžbu zistiť, ako by ste mohli zmeniť prácu alebo celú kariéru. Môžete sa cítiť nespokojní s kariérou, v ktorej sa nachádzate, alebo vidíte príležitosti inde. Otvára sa nová cesta.

Láska

Pripravte sa na začiatok vzrušujúceho nového trendu vo vašom milostnom živote a partnerstve, Barani! Váš planetárny vládca, Mars, zabočí za roh, aby zapálil váš siedmy dom, pretože uvidíte hlavne obnovené obdobie zameranie na vzťahy. Oficiálne sa to začína 14. septembra a potrvá do 30. októbra.

Budete si môcť so svojou drahou polovičkou vytvárať dlhodobé plány. Teraz je načase pracovať ako tím, nie lietať sólo. Ak ste nezadaní, môžete sa tiež podeliť o tieto vášnivé vibrácie, pretože váš impulz nájsť si svojho špeciálneho miláčika vás zavedie k stretnutiu odvážnych a zaujímavých nových typov ľudí. Nebojte sa randiť a dopredu sa priznať, že hľadáte záväzok!

Pokiaľ ide o astrologické aspekty, týždeň by mohol byť trochu náročný na priority v práci. 14. septembra bude slnko oponovať Neptúnu a zamieňať vám každodenný režim a povinnosti. 16. september prinesie slnko do trigónu s Plutom, prinesie vám úspech a víťazstvo. Keď však Venuša 17. septembra pláva vašim intímnym ôsmym domom, vo vašom jedenástom dome narazí na prísny Saturn. Niekto, koho by ste chceli, by nemusel byť v súlade s vašimi dlhodobými cieľmi.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 10. 9. 2021 do 17. 9. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku