eReport.sk
Nik ťa nechce!
Štátny tajomník rezortu zahraničia Andrej Stančík. Foto: fb/andrejstancik95

Stančík odkazuje Ficovi: V zahraničí si na smiech, okamžite prestaň Slovensku robiť hanbu!


Nik ťa nechce! Aj to odkázal trojnásobnému premiérovi Robertovi Ficovi, ktorý by mu mohol byť otcom, štátny tajomník rezortu zahraničia a diplomacie Andrej Stančík. Ktorý sa na toto miesto dostal podľa viacerých indícií „tak trochu za odmenu.“ Nuž demokrat a slušný človek sa nezaprie.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Veronika Remišová, ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová počas konferencie Korupcia v eurofondoch.
  2. Príde trestnoprávna zodpovednosť čurillovcov?
  3. Robert Fico počas tlačovky Smeru ukazuje koľko v súčte zarobí bývalý saskár Martin Klus.
  4. Konečne niekto?

Prestaň robiť hanbu!

„Robert Fico by mohol prestať robiť Slovensku hanbu v zahraničí Dnešné rokovanie Fica s veľvyslancami na Slovensku sa dá nazvať všelijak, len nie ako štandardné.

Darmo sa môže Fico snažiť hovoriť o tom, ako ich informoval o “politickom prenasledovaní opozície”. Týmto jeho konšpiratívnym výmyslom nik v zahraničí neverí a sú na smiech. Naopak, naši partneri pozitívne vnímajú očistné procesy na Slovensku a dobre sú si vedomí, aký systém tu vládol doteraz,“ napísal Stančík na sociálnej sieti.

Nik ťa nechce!

„Zahraniční partneri Slovensku dávajú silný signál – SMER a jeho možní koaliční partneri môžu byť ohrozením proeurópskeho smerovania našej krajiny. Členstvo v EÚ a v NATO je pritom naším strategickým záujmom,“ pokračoval.

„Mimoriadne ostrý jazyk inak zmierlivých diplomatov hovorí jasnou rečou. V EÚ a v NATO už Robert Fico a jeho strana nie sú vnímaní ako stabilný a čitateľný partner. Ale ako hrozba pre Slovenskú zahranično-politickú orientáciu,“ vysvetlil štátny tajomník.

Fico

Robert Fico na úvod svojho prejavu uviedol, že mal stretnutie s veľvyslancami Európskej únie. I s veľvyslancom USA a Británie. Počas stretnutia sa Fica, pýtali, aký je jeho „plán s Ukrajinou.“ V prípade, že by vyhral voľby a stal sa opäť premiérom.

Poznamenal, že odpovedal, že doteraz „nepočul jednu mierovú iniciatívu od Únie. A to napriek tomu, že Únia reprezentuje 500 miliónov obyvateľov.“ Dodal, že on sa bude zasadzovať o mier. A nie o posielaní zbraní a predlžovania konfliktu.

Zdroj: FB A. S., Politika Dnes,

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stančík odkazuje Ficovi: V zahraničí si na smiech, okamžite prestaň Slovensku robiť hanbu!

Odoberať
Upozorniť na
46 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: