eReport.sk
Nik ťa nechce!
Štátny tajomník rezortu zahraničia Andrej Stančík. Foto: fb/andrejstancik95

Stančík odkazuje Ficovi: V zahraničí si na smiech, okamžite prestaň Slovensku robiť hanbu!

Nik ťa nechce! Aj to odkázal trojnásobnému premiérovi Robertovi Ficovi, ktorý by mu mohol byť otcom, štátny tajomník rezortu zahraničia a diplomacie Andrej Stančík. Ktorý sa na toto miesto dostal podľa viacerých indícií „tak trochu za odmenu.“ Nuž demokrat a slušný človek sa nezaprie.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Veronika Remišová, ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová počas konferencie Korupcia v eurofondoch.
  2. A je to tu! Jeho reakcia na seba nenechala dlho čakať
  3. Robert Fico počas tlačovky Smeru ukazuje koľko v súčte zarobí bývalý saskár Martin Klus.
  4. Myslí to Čaputová s júnovým termínom vážne?

Prestaň robiť hanbu!

„Robert Fico by mohol prestať robiť Slovensku hanbu v zahraničí Dnešné rokovanie Fica s veľvyslancami na Slovensku sa dá nazvať všelijak, len nie ako štandardné.

Darmo sa môže Fico snažiť hovoriť o tom, ako ich informoval o “politickom prenasledovaní opozície”. Týmto jeho konšpiratívnym výmyslom nik v zahraničí neverí a sú na smiech. Naopak, naši partneri pozitívne vnímajú očistné procesy na Slovensku a dobre sú si vedomí, aký systém tu vládol doteraz,“ napísal Stančík na sociálnej sieti.

Nik ťa nechce!

„Zahraniční partneri Slovensku dávajú silný signál – SMER a jeho možní koaliční partneri môžu byť ohrozením proeurópskeho smerovania našej krajiny. Členstvo v EÚ a v NATO je pritom naším strategickým záujmom,“ pokračoval.

„Mimoriadne ostrý jazyk inak zmierlivých diplomatov hovorí jasnou rečou. V EÚ a v NATO už Robert Fico a jeho strana nie sú vnímaní ako stabilný a čitateľný partner. Ale ako hrozba pre Slovenskú zahranično-politickú orientáciu,“ vysvetlil štátny tajomník.

Fico

Robert Fico na úvod svojho prejavu uviedol, že mal stretnutie s veľvyslancami Európskej únie. I s veľvyslancom USA a Británie. Počas stretnutia sa Fica, pýtali, aký je jeho „plán s Ukrajinou.“ V prípade, že by vyhral voľby a stal sa opäť premiérom.

Poznamenal, že odpovedal, že doteraz „nepočul jednu mierovú iniciatívu od Únie. A to napriek tomu, že Únia reprezentuje 500 miliónov obyvateľov.“ Dodal, že on sa bude zasadzovať o mier. A nie o posielaní zbraní a predlžovania konfliktu.

Zdroj: FB A. S., Politika Dnes,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stančík odkazuje Ficovi: V zahraničí si na smiech, okamžite prestaň Slovensku robiť hanbu!

Odoberať
Upozorniť na
48 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti