tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lucia Ď. Nicholsonová a Igor Matovič v dobe, keď ešte ťahali za jeden povraz
Lucia Ď. Nicholsonová a Igor Matovič v dobe, keď ešte ťahali za jeden povraz. Zdroj: fb L:´D.Nicholsonová - archívna snímka SITA- Diana Čermáková

Nicholsonová: Matovič sa chváli tým, čo nevyrokoval, Heger nevie počítať a Remišová totálne zlyhala!

„V momente odvolávania na Slovensku získať na rokovaní všetkých ministrov financií v Luxemburgu pre Slovensko miliardy eur z nevyčerpaných eurofondov na pomoc ľuďom a riešenie energetickej krízy, je celkom slušný prostredník krvavým očiam pomstychtivej SaS,“ napísal Igor Matovič na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Fico, Smer, Poltár
  2. Zľava šéf hnutia OĽANO Igor Matovič a jeho minister Vladimír Lengvarský.
  3. Podpredseda vlády SR a minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO).
  4. Na kombosnímke zľava expremiéri Igor Matovič a Vladimír Mečiar.
  5. Zľava Michal Šipoš a Igor Matovič po schválení prorodinného balíka.
  6. Minister financií Igor Matovič

„Dnes som na rokovaní Ecofinu práve ústami výkonného podpredsedu Valdisa Dobrovskisa dala na našu žiadosť verejný prísľub, že Komisia urobí kroky, ktoré umožnia Slovensku použiť na riešenie energetickej krízy nevyčerpané eurofondy z obdobia 2014-2020 !!!“

„Je to obrovský úspech Slovenska. Jediní sme o to žiadali a viacmenej jediným nám táto zmena pomôže. Veľká vďaka patrí premiérovi Edovi Hegerovi aj za jeho osobnú intervenciu,“ uviedol ďalej. V tomto poste už aspoň spomenul premiéra Eduarda Hegera.

Nicholsonová z Bruselu

„Matovič už búcha šampanské, ale obávam sa, že kým tie peniaze uvidíme, bublinky vyprchajú a jemu zostane trpký kalich najväčšieho šaša v dejinách slovenskej politiky,“ napísala europoslankyňa a v priloženom videu šokovala tým, že ani výška prisľúbených peňazí, nie je správna.

Heger a počty

Podľa Nicholsonovej Matovič na Ecofine nevyrokoval nič. Bol to premiér, ktorý žiadal šéfku EK, aby Slovensku pomohla. „Tá túto úlohu zadala svojim eurokomisárom a tí vôbec nie sú touto výnimkou pre Slovensko nadšení,“ podotýka europoslankyňa.

„Nepôjde však o 5 miliárd, ani o 3, či 4 miliardy, ako hovorí Heger,“ upozorňuje ďalej a hovorí, že Slovensko maximálne získa na dočerpanie z eurofondov 1,5 miliárd eur. Nie je to ani hotová vec, bude trvať dlhé mesiace, kým sa k týmto peniazom dostaneme.

„Tá miliarda a pol nie sú voľne pohodené peniaze v záhrade za úradom vlády. Sú to zazmluvnené peniaze, ktoré teraz rezorty musia zobrať, predovšetkým mestám a obciam, ktoré ich mali použiť na dobudovanie škôlok či ciest.“

Lucia ´Duriš-Nicholsonová

Nicholsonová zašla ešte ďalej a skritizovala aj Veroniku Remišovú. Tá podľa nej, mala mať už celý rok spojazdnený nový operačný program. „Keby robila, čo má a bol by funkčný, mohli sme už rok pomáhať občanom plnými priehršťami z európskeho fondu ESF plus.“

Podľa europoslankyne, aj keď sa teraz Matovič, Heger a Remišová, snažia občanov presvedčiť, že to oni ich spasia, nie je to pravda. Zachráni nás Brusel a to vďaka zlyhaniam spomínaných.

Zdroj: Fb Lucia Ď. Nicholsonová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová: Matovič sa chváli tým, čo nevyrokoval, Heger nevie počítať a Remišová totálne zlyhala!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku