eReport.sk
Blahu pohoršili oslavy Banderu
Na snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová poèas tlaèovej konferencie na letisku M.R. Štefánika po návrate z Ukrajiny v Bratislave 1. júna 2022. FOTO TASR - Jaroslav Novák

Horor v Bratislave. Piati mladí Ukrajinci zaútočili na muža kovovou tyčou!

Nemali by brániť vlasť? Prípad sa odohral ešte v posledný januárový deň, v utorok 31 januára. Polícia o ňom informovala až teraz. Informácie k šokujúcemu prípadu priniesol portál Topky.sk Zarážajúci je aj vek páchateľov. Majú byť vo veku 18 až 20 rokov, preto nie je jasné, prečo ich nezastihla Zelenského mobilizácia a miesto vyčíňania na Slovensku, nebránia svoju vlasť.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Denník N na to akosi "pozabudol"
  2. Zjednotíme celý svet!
  3. Nie je vojnou USA s Ruskom
  4. Pravda sa vždy ukáže

Policajné obvinenie

Policajti obvinili piatich Ukrajincov, ktorí mali v utorok (31. 1.) popoludní na ulici Staré grunty v bratislavskej Karlovej Vsi poškodiť osobný automobil, v ktorom sedel vodič,“ informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

Hrôza

Poškodeného mali vylákať na stretnutie pred prevádzkou rýchleho občerstvenia. Po príchode mu mali brániť vyjsť z vozidla. 

„Pokúšali sa otvoriť jeho uzamknuté dvere. Poškodenému sa po chvíli podarilo vycúvať z radu vozidiel na cestu a vtedy ho jeden z páchateľov zablokoval,“ priblížila hovorkyňa.

V tom momente mali obvinení obkľúčiť vozidlo poškodeného. „Viacerými údermi zovretej päste, kopmi nôh a údermi kovovej tyče spôsobili rozbitie zadného okna a iné poškodenia. Následne jeden z páchateľov vybral zo svojho vozidla oceľovú tyč, ktorou udrel do dverí vodiča – poškodeného, následkom čoho sa rozbilo okno a črepiny poškodenému spôsobili drobné povrchové rezné zranenia,“ dodala hovorkyňa.

Podarilo sa mu ujsť

 „Poškodený následne rýchlo vystúpil z auta a odišiel do najbližšieho obchodu, kde sa chcel pred útočníkmi skryť. Šimková ďalej uviedla, že polícia mužov vo veku od 18 do 20 rokov zadržala. V prípade preukázania viny im hrozí trest odňatia slobody až na tri roky,“ píše portál Topky.

Nemali by brániť vlasť?

Len včera sme vás pritom informovali o vražde, ktorá sa stala vo Veľkom Bieli. Tam 50-ročný Ukrajinec zavraždil svoju 44- ročnú manželku.

Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky muža obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Kým Ukrajinec u nás žil ako odídenec. Jeho žena ďalej žila na Ukrajine. K nám ho prišla „pozrieť na prázdniny.“

Prijímať utečencov pred vojnou je správne. Otázkou ale je, čo tu robia aj mladí chlapci, či chlapi v stredných rokoch. Začínajú sa napĺňať slová Roberta Fica, ktorý v minulosti tvrdil, že „Mikulec a Hamran „strážia hranice“ „tak dobre,“ že nik nevie kto a s akými zbraňami sa na naše územie dostal?

Konanie tohto „dua“ pritom už na pokyn Generálnej prokuratúry SR, preveruje Krajská prokuratúra v Trenčíne.

Zdroj: Topky


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Horor v Bratislave. Piati mladí Ukrajinci zaútočili na muža kovovou tyčou!

Odoberať
Upozorniť na
31 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti