eReport.sk
Najväčšie tajomstvá z Twitter Files
Americký prezident Joe Biden a jeho syn Hunter Biden. Zdroj: NYT

VIDEO Právnik Huntera Bidena omylom priznal, že laptop je pravý. I dokumenty o Ukrajine!

Pravda sa vždy ukáže. Viac ako dva roky bol „hoaxer“ každý, kto tvrdil, že laptop Huntera Bidena, je pravý. A rovnako i všetky dokumenty, ktoré sa v ňom našli. Jeho právny tím teraz priznal, že nešlo o žiadny hoax, ale o pravdu. Teda priznal – žiada vyšetrovanie exstarostu New Yorku Rudyho Giuliana i majiteľa opravovne a taktiež novinárov, ktorí o kauze písali. „Lebo nik nemal právo informovať o jeho notebooku.“ To v Amerike spôsobilo doslova hurikán. Právnik naň zareagoval slovami, „že ale on predsa netvrdil, že ide o laptop Bidena mladšieho.“ Ako sa hovorí o niektorých ľuďoch, „keď sa pomýlia, povedia aj pravdu.“ Niekto by mal zrejme začať vyšetrovať nielen Huntera ale i jeho podarený právny tím, zamotávajúci sa do vlastných klamstiev.

„Hoaxy a dezinformácie“

Pripomeňme si, že majiteľ opravovne, kam Bidenov syn notebook zaniesol, bol vyšetrovaný federálnymi úradmi. Ako „dezinformátor“ a klamár. Rodina Bidenovcov mu zničila život. Svoje by o tom vedeli i niektorí americkí novinári, ktorí sa kauze venovali. Napríklad tí z New York Post.

Treba pripomenúť i to, že medzi dokumentami boli aj tie, ktoré poukazovali na americké laboratória na Ukrajine. Putin, ktorý sa na to odvolával, je „tiež klamár“ a všetci, čo to hovorili, „šíritelia ruskej propagandy.“

„Hunter Biden priznáva, že neslávne známy laptop je jeho. Nie je to ruská dezinformácia, nie je to „hoax,“ ako predstieral on , jeho otec a tiež 51 nečestných bývalých predstaviteľov spravodajských služieb,“ napísala na Twitteri novinárka Miranda Devine, ktorá je autorkou knihy „Laptop from Hell.“

V roku 2020 týchto 51 spravodajských expertov podpísalo list, v ktorom uviedli, že ide o „bohapustý výmysel.“ Navyše už sa potvrdilo aj to, že všetko kryla aj FBI. A spoločnosť Meta.

Právnikov list

Bidenov právnik Abbe Lowell napísal počas minulého týždňa list ministerstvu spravodlivosti i generálnemu prokurátorovi štátu Delaware. Vyzval, aby bolo začaté vyšetrovanie Rudyho Giulianiho, Steva Bannona a Johna Mac Isaaca.(majiteľ opravovne), „u ktorého Biden nechal svoj laptop.“ Ten istý právnik teraz tvrdí, že tým predsa nepriznal, že bol laptop Hunterov.. na aké dno sa dá až klesnúť?

Laptop

V notebooku sa okrem fotografií obsahujúce nevhodné materiály pre maloletých, či videí, na ktorých je Hunter Biden zachytený pri užívaní, nákupe a predaji ťažkých omamných látok, a dokumentov naznačujúcich, že je Hunter Biden zaplatený aj do nelegálneho obchodovania s ľuďmi, našli i dokumenty, odhaľujúce korupciu. A nekalé prepojenia s Ukrajinou.

Donald Trump s týmto konfrontoval Joe Bidena počas volebnej kampane, súčasný americký prezident vtedy tvrdil, že Trump zavádza a klame a žiadny laptop neexistuje.

Ukrajina

Ešte v roku 2014, sa prevalila informácia, že Hunter Biden sedí v predstavenstve Burisma Holdings. Ide o najväčšiu súkromnú plynárenskú spoločnosť na Ukrajine. Syn Joe Bidena mal na starosti hospodárstvo, právnu stránku a „podporu spoločnosti v rámci medzinárodných organizácií.“

Firmu mal tunelovať, až do chvíle, keď sa na jeho podvody neprišlo. Zaujímal sa o ne dokonca aj Rudy Giuliani, bývalý starosta New Yorku, ktorý bol v tej dobe Trumpovým právnikom.

Nelegálne konanie Huntera Bidena vyšetrovala aj Ukrajina. Za záhadných okolností bolo ukončené potom, ako sa k moci dostal Bidenov priateľ, Volodymyr Zelenský.

Pravda sa vždy ukáže

Dokumenty z laptopu ale poskytli aj ďalšie prepojenie Bidenovcov s Ukrajinou.

Putinove vyhlásenia, že Hunter Biden zohral dôležitú rolu Bidena pri založení výskumného programu „biologických zbraní“ na Ukrajine, sa opierali práve o údaje z predmetného notebooku.

„Obsah emailov ukazuje, že Hunter Biden zohral dôležitú rolu pri tvorbe finančných príležitostí na prácu s patogénmi na území Ukrajiny zabezpečením finančných prostriedkov pre firmy Black and Veatch a Metabiota,“ uviedol v marci veliteľ ruských vojsk rádiologickej, chemickej a biologickej obrany Igor Kirillov.

Práve voči tomuto tvrdeniu sa listom ohradilo 51 spravodajských expertov. A označili to za „ruskú propagandu.“ Nuž, pravda sa vždy ukáže. Niekedy to len trošku dlhšie trvá. Ďakujeme Abbe Lowell.

Zdroj: New York Post, Politico, Fox News, Forbes, Sky News, China daily,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Právnik Huntera Bidena omylom priznal, že laptop je pravý. I dokumenty o Ukrajine!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti