eReport.sk
Zlaté piesky
Zlaté piesky, foto: eReport.sk

Na Zlatých pieskoch si oddýchnete: Má to len jeden problém! Zastal tam čas

Zlaté piesky sú oázou relaxu a oddychu. Veľa sa tam rokmi nezmenilo, no rekreanti sú aj tak spokojní. Je ich však stále málo!

Zlaté piesky ponúkajú relax a pohodu. Na prvý pohľad to vyzerá, že tam doslova zastal čas, no návštevníkom nič nechýba. Na pomerne veľkej ploche prírodného kúpaliska relaxujú dôchodcovia, ale aj tí najmladší.

Dobrý prístup do vody je výhodný aj pre rodiny s deťmi. Aj rodičia s malými bábätkami sa tu vedia dobre okúpať. Vstup do areálu je len za 4 eurá pre dospelého a ceny pre deti a dôchodcov sú samozrejme nižšie. Výhodou Zlatých pieskov je to, že tu nie je veľa ľudí a každý má priestor na vlastnú sebarealizáciu na pláži.

Voda je pomerne čistá, dostupnosť a vstup do vody je pohodový a voda má aj dobrú teplotu. Na Zlatých pieskoch skrátka nikomu nič nechýba. Je tu aj chatová oblasť, ktorá trošku pôsobí akoby bola nastavená na 90-te roky, ale inak bufety fungujú vo veľkom.

Ľudia sa môžu občerstviť kofolou, pivom a pre deti sú tu veľmi fajn palacinky, či langoše. Kávu dostanete pomerne za prijateľné ceny. Espresso lungo stojí 2 eurá, doppio za 3,20 eur a Caffe latte si kúpite za 2,50 eur.

Na Zlatých pieskoch čapujú aj prosecco a majú bohatý výber vín. Pivo dostanete aj za 2,20 eur. Nechýbajú však ani miešané drinky, alebo aj rôzne typy fast foodu. Nájdete však aj varenú kukuricu za 2,50.

Pre tých náruživejších športovcov sa tu dajú požičať aj vodné bicykle, alebo iné športové pomôcky.

Anketa:

Anna:

Mne sa tu veľmi páči, rozhodne je to tu lepšie ako na Kuchajde. Sú tu vtáci, voda je dobrá, cítime sa tu bezpečne. Predtým boli bufety trošku obmedzené, ale teraz vidieť, že tú otvorili bufety aj na palacinky, hneď je to o dosť lepšie. Nič mi tu v podstate nechýba. Je tu všetko.

Anna, foto: eReport.sk

Paľo:

Je tu skvelý voľný priestor, akože čo sa týka relaxácie, dá sa tu vyberať. Je to trošku schátralé. Tie chatky a to okolie je tu trošku zanedbané. Bufety sú bufetové. Majú tam päť jedál a to je všetko. Čistota je tu však dokonalá!

Paľo, foto: eReport.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na Zlatých pieskoch si oddýchnete: Má to len jeden problém! Zastal tam čas

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti