eReport.sk
Igor Bukovský
Igor Bukovský

Bukovský reaguje videom! Zrušili mu ďalší kanál. Novinár píšuci pre SME ho vedome a drzo oklamal


Médiá opäť útočia. Tento týždeň viaceré médiá na Slovensku priniesli bombastickú informáciu, že YouTube navždy zmazal aj druhý kanál MUDr. Bukovského. Liberálni novinári sa tomu tešia a naďalej poškodujú jeho dobré meno výrokmi o tom, ako „blúznil o vakcíne“ a „roky šíril hoaxy o rakovine“. Bukovský vysvetľuje ako sa cíti po ďalšom útoku a vracia úder.  

Médiá opäť útočia

Spoločnosť Google zrušila kanál Igora Bukovského „Život a svet“ 24. apríla 2023. Lekár informuje vo videu o tom, že denník SME o niekoľko dní neskôr zverejnil článok na túto tému. Vraj kanál používal doktor Bukovský 2,5 roka v rozpore s pravidlami. V tejto súvislosti známy lekár hovorí aj o tom, ako využili niektoré médiá opäť príležitosť a opäť ho verejne znevažujú a urážajú už obvyklými vyhláseniami.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Firma Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny.
  2. Mikas sa vrátil
  3. Vláda vakcíny a sloboda
  4. Vláda vakcíny a sloboda

Igor Bukovský prináša informáciu, že jeho kanál YouTube zrušil na základe podnetu, ktorý prišiel práve od denníka SME. Ďalej informuje, že pred niekoľkými týždňami ho kontaktoval s akýmisi otázkami novinár Martin Hodás, ktorý sa predstavil ako „technologický“ novinár z vydavateľstva Ringier. SME však nevydáva Ringier. Novinár teda lekára schválne a bez mihnutia oka klamal.

Bukovský sa zamýšľa, aká bola motivácia pre takéto konanie a či to bola od začiatku koordinovaná práca viacerých médií.

Zaujímavou informáciou je aj to, že koncom januára doručil Bukovského právny zástupca – právnická kancelária, podnet spoločnosti Google vo veci neoprávneného zrušenia jeho pôvodného kanála na spomínanej platforme. Ten mu zrušili bez akéhokoľvek právneho dôvodu. Zrušenie jeho druhého kanála vidí teda známy lekár v tejto súvislosti.

Bukovský vysvetľuje, že podniká právne kroky preto, že je presvedčený, že spoločnosť Google protiprávne a proti Ústave SR vážnym spôsobom zasiahla do jeho práv.   

Aj práve v deň kedy Bukovský nakrúca toto video, práve pripravil podklady na podanie obžaloby na ďalší internetový plátok. Neznáma novinárka o ňom napísala, že „blúznil o vakcínach a roky šíril dezinformácie v súvislosti s liečbou rakoviny“. Toto napísala o človeku, ktorý sa medicíne intenzívne venuje 30 rokov.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovský reaguje videom! Zrušili mu ďalší kanál. Novinár píšuci pre SME ho vedome a drzo oklamal

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: