eReport.sk
Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha si opäť podal šéfa progresívcov Michala Šimečku. Foto: fb/smersd

Šimečka a progresívci budú robiť to, čo chce Washington a Brusel, trvá na svojom Blaha

Súboje pred predčasnými parlamentnými voľbami sa neodohrávajú iba na ulici, a nebolo ich málo, ale aj v televíznych debatách. V nich politici využívajú posledné dni a hodiny na to, aby voličov presvedčili, že oni sú tí NAJ, a aby im nasľubovali aj modré z neba, ktoré potom ale z nejakých „objektívnych“ dôvodov splniť nedokážu.

Šimečka je progresívny Matovič

V predvolebných debatách sú najviac očakávané súboje medzi členmi strán Smer-SSD a Progresívne Slovensko, ale aj Hlasu-SD, SNS či OĽaNO, ktorého politici všade pôsobia ako červené súkno na býka. Jednu debatu, v televízii TA3, okomentoval v statuse aj podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha a týkala sa „súboj“ medzi jeho šéfom Robertom Ficom a lídrom progresívcov Michalom Šimečkom. Podľa Blahu roztrhal Robert Fico svojho predvolebného konkurenta Michala Šimečku doslova na kusy. „Áno, vystihol to – to chlapča je „progresívny Matovič“. Robert Fico je produktom ulice, vytvorilo ho Slovensko, pochádza z robotníckej rodiny. Šimečku vytvorili zahraničné mimovládky,“ skonštatoval v úvode podpredseda smerákov.

Nič nedokáže mobilizovať Slovensko a našich voličov ako to, keď vidia, že feťáci z PS, ktorí nevedia, koľko existuje pohlaví, budú vládnuť na Slovensku.

Ľuboš Blaha, podpredseda strany Smer-SSD

V televíznej debate sa podľa Blahu ukázalo na plnej čiare, že Šimečka nemá riešenie na migráciu, na zdražovanie, na chudobu ani na vojnu. „Bude robiť to, čo chce Washington a Brusel. Smer na všetko ponúka riešenia. A presne ako povedal Robert Fico – praktické riešenia. Vieme, čo budeme robiť hneď prvý deň v úrade a na rozdiel od Šimečku netárame, čo chceme o sto rokov,“ dodáva Blaha, ktorý sa vzápätí v krátkosti povenoval aj ostatným diskutujúcim. „Úplný omyl v debate bol Sulík. Mr. Excel priznal, že ho riadila Penta. A celý čas točil o tom, že chce pomáhať milionárom. V podstate hovoril to isté, čo Šimečka. Akurát Šimečka to zaobalil do dúhových fráz, kým Sulík to dával ako hrdý sociopat,“ typicky sarkasticky opísal situáciu smerák.

Chce tu niekto manipulovať voľby?

Šimečka podľa Blahu nemá odpoveď na to, že jeho ľudia tu spolu s Matovičom ničili štát. „Bolo krásne vidieť, ako Robert Fico nakladal Šimečkovi ako malému harantovi. A úplne najvtipnejšie je, že v priamom protiklade k čajovým výkonom „progresívneho Matoviča“ mu dnes Sorosovo Sme doprialo prvé miesto v prieskume. Vzápätí vyšiel Focus, ktorý ukázal, že prieskum Sme je len primitívny podvod. Smer vedie a PS stagnuje. Ale presne tento podvod sme očakávali,“ prízvukuje Blaha, ktorý sa vzápätí pýta: „Chystá sa tu priestor pre volebný podvod? Chce tu niekto manipulovať voľby?“ Inak sa totiž prieskum Sme podľa neho nedá vysvetliť.

Related Posts

  1. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.

„Nič nedokáže mobilizovať Slovensko a našich voličov ako to, keď vidia, že feťáci z PS, ktorí nevedia, koľko existuje pohlaví, budú vládnuť na Slovensku,“ konštatuje Ľuboš Blaha, podľa ktorého Slováci nechcú ďalších diletantov, nechcú slniečkarskych fanatikov a nechcú multikulti ani 76 pohlaví. „Slovensko sa chystá povstať proti bratislavskej kaviarni,“ dodal podpredseda Smeru-SSD na samý záver statusu.

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šimečka a progresívci budú robiť to, čo chce Washington a Brusel, trvá na svojom Blaha

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php