eReport.sk
Igor Matovič, foto: tasr

Matovičov ranný zážitok zo sprchy: Robí si z nás srandu?

Hneď z rána perlí. Pri Igorovi Matovičovi už človek niekedy ani nevie, že či svoje statusy myslí vážne a sám im verí, alebo jednoducho má každý deň prvý apríl. Tak či onak vo vzduchu stále visí otázka, že prečo má potrebu sa so svojimi fanúšikmi deliť o všetko. Tentokrát porozprával o svojom rannom zážitku v sprche.

Nový deň, nový status. Na expremierové výlevy si človek už akosi zvykol. Na jeho útočenie na iných politikov tiež, no ešte sa nestalo, že by na sociálnej sieti porozprával zážitok zo sprchovania. A čo sa mu vlastne stalo? Zdá sa, že ich nový prírastok do rodiny, kocúr, má na neho väčší vplyv ako sa môže na prvý pohľad zdať. Z ministra financií sa stáva mačiak Igor, „so zmyslom“ pre poéziu: „Ráno so zohnutou mokrou hlavou nad vaňou som si povedal, že ma už vlastný šampón nebaví. Hodil som ľavým očkom kuk na ten nový červený, čo hrdo svoju hruď na vani vypínal,“ začal Matovič svoj status. „A tak som si potajomky z neho dal. Penil ako divý a fajnovo voňal. Keď som si penu zmýval prúdom vody, zrazu sa na mňa z obalu šampónu usmievala krásna mačička. Tak som sa teda dnes nevedomky zmyl šampónom nášho Mačiaka na lepšie rozčesávanie srsti a svojou príhodou som svojim trom Kočkám domácim hneď zrána trošku radosť urobil,“ a ku koncu príbehu pripísal hastage s heslom – Byť sám sebou.

Zdroj: Facebook Igor Matovič

Reakcie jeho nasledovateľov nenechali na seba dlho čakať a okamžite sa spustila vlna posmechu a hejtu. Dokonca ho jeden z komentujúcich prirovnal k Ellonovi Muskovi: „Matovič je taký Ellon Musk. Len Musk svojimi tweetmi hýbe cenou bitcoinu, Matovič akurát tak rozprúdil memečka,“ napísal do komentára. „Hneď ráno som zistil že sa nám pri pánovi ministrovi bude lepšie žiť. Prejav hodný naozajstného štátnika. Igor ďakujeme,“ napísal posmešne ďalší.

„O chvíľu sa bude polovica ľudí na Slovensku umývať a jesť krmivo určené pre zvieratá, keď im takto budete pomáhať s financiami,“ znel ďalší. Ostatné komentáre zneli v podobnom duchu, no vyskytli sa tam aj také, ktoré Matovičovi stále fandia a namiesto hejtu sa podelili so svojim netradičným, podobným zážitkom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovičov ranný zážitok zo sprchy: Robí si z nás srandu?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti