eReport.sk
Predseda hnutia Slovensko Igor Matovič niektorí jeho spolustraníci patria podľa Ľuboša Blahu do kazajky. Zdroj: FB / Anna Belousovová

Blahov frontálny útok na Matoviča a jeho OĽaNO: Je to hnutie pedofilov a násilníkov, ktorí patria do kazajky!


Kto sa to dostáva do slovenskej politiky? Otázka pre niekoho možno divná, iný sa nad ňou zamyslí. Všíma si bežný Slovák, kto sa dostáva ako poslanec do parlamentu? A na koho kandidátke? Ukážkou „zaujímavých“ ľudí je hnutie Slovensko, bývalé OĽaNO. To stvoril človek, ktorý, podľa vlastných slov, vstúpil do politiky v roku 2010 na kandidátke liberálov z SaS údajne pre to, aby bojoval proti zlodejom, mafiánom a všetkým, ktorí škodia Slovensku. Kto však dnes škodí Slovensku je práve on a niektorí členovi jeho hnutia.

Neexistuje väčší odpad v politike

Za Igorom Matovičom zostáva nezmazateľná stopa neustálych konfliktov, urážok a iných excesov, ktorými doslova rozvrátil správanie nielen v parlamente, ale aj v politike. Tento enfant terrible, alebo ak chcete nezvládnuté dieťa či postrach rodiny a spoločnosti však postupne so sebou priviedol ľudí, ktorí boli mentálne nielen ako on, ale ukázali, že žiak môže prevýšiť svojho učiteľa. Ukazuje to v statue aj Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda Smer-SSD, ktorý má s Igorom Matovičom a jeho spolustraníkmi neblahé skúsenosti.

Neexistuje väčší odpad v politike ako Matovičovo hnutie. A dokazujú to prakticky každý deň.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD

„OĽaNO je hnutie pedofilov a násilníkov – Herák, Pročko, Tankó, Lipšic… Čo je to za svoloč? Neexistuje väčší odpad v politike ako Matovičovo hnutie. A dokazujú to prakticky každý deň,“ píše hneď v úvode Blaha, ktorý sa vzápätí púšťa do niektorých členov Matovičovho hnutia. „Bývalého poslanca OĽaNO Heráka aktuálne obžalovali za to, že znásilnil šesť maloletých dievčat. Keď sa kauza prevalila, tak ho Matovičovci zamestnali na centrále strany. Zjavne milujú úchylákov a kryjú svojich násilníkov,“ konštatuje smerák a vrhá sa na ďalšie meno.

Herák, Pročko, Tankó, Lipšic…

„Nedávno sa prevalilo, že poslanec Pročko obťažoval Romanu Tabák, musela sa sťažovať u vtedajšieho premiéra Hegera, vtedy ešte z OĽaNO. Ako to opísala ex-poslankyňa Tabák: „Pročko sa ku mne približoval a bol ako zmyslov zbavený, smradľavý… Riešilo sa to aj na Úrade vlády SR, kde mi povedali, že nie som jediná.“ Takže olaňácky prúša Herák znásilňoval dievčatá, iný prúša Pročko smrdel pri poslankyniach – a OĽaNO to celé krylo. Celé zle,“ podotýka Blaha, ktorý neobišiel ani škandál ďalšieho poslanca parlamentu z radov Matovičovsho hnutia.

Spravodlivosti neuniknete, vy monštrá. Vy nepatríte do politiky, ale do kazajky.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD

„A potom tu máme ďalšieho exota. Matovičov poslanec Tankó najnovšie v ringu kopol do ležiaceho bezbranného bojovníka. Vraj v tom mal emócie. Nepochybujem, že v tom chlapci majú emócie. Jeden nevie ustrážiť svoju úchylku a znásilňuje mladé dievčatá, druhý nevie odolať „šťavnatým stehnám“, tretí mláti ležiacich ľudí. Toto je OĽaNO. Ale čo čakáte od Matovičovho hnutia, keď sám ich šéf bol schopný zneužiť na daňové podvody aj svoju vlastnú matku,“ prízvukuje Blaha, pričom nezabudol pripomenúť šéfovi hnutia jeho „poctivé“ podnikanie.

Spravodlivosti neuniknete, vy monštrá

„Z Matovičovej volebnej koalície pochádza aj ďalší gauner – Lipšic. Bol na čele hnutia Nova, ktoré bolo s OĽaNO na jednej kandidátke. Lipšic si na ÚŠP a Nake vytvoril gestapo, ktoré prenasledovalo opozíciu. Ostávali po nich mŕtvi ľudia a zničené životy. Úchyláci, násilníci a ešte aj sadisti. Toto tu vládlo. A dnes Lipšic a jeho 10 najvernejších kope do Maroša Žilinku. Ako si môže radový prokurátor generálnej prokuratúry Lipšic dovoliť verejne útočiť na svojho šéfa? To čo má znamenať?“ pohoršuje sa podpredseda parlamentu aj Smeru-SSD.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)

Keby si podľa Blahu toto dovolil ktorýkoľvek iný zamestnanec, tak ho tu všetci lynčuju. „Ale gestapák Lipšic môže – z toho ešte liberálne médiá robia hrdinu. Temná éra OĽaNO našťastie skončila. Ale ešte dlho budú vychádzať na povrch všetky ich zločiny. Znásilňovali, ubližovali, mordovali. A asistovali im pri tom aj SaS a PS, vrátane Čaputovej,“ uzatvára Ľuboš Blaha svoj status, na konci ktorého ešte Matovičovi a spol. odkazuje: „Spravodlivosti neuniknete, vy monštrá. Vy nepatríte do politiky, ale do kazajky.“

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blahov frontálny útok na Matoviča a jeho OĽaNO: Je to hnutie pedofilov a násilníkov, ktorí patria do kazajky!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: