eReport.sk
Podpredseda vlády a minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO).
Igor Matovič (OĽaNO). Foto: tasr

Matovič zaútočil na Fica cez starú fotku! Tu je vidieť úroveň tvojho IQ, reagoval komentujúci

Minister financií Igor Matovič (OĽANO) si nedá pokoj. Na svojej fanúšikovskej stránke pravidelne uverejňuje príspevky, ktoré poburujú veľkú časť spoločnosti. Tentokrát si spomenul na starú fotku s opozičným lídrom Robertom Ficom (Smer-SD) z roku 2017. Na fotke stojí Fico za rečníckym pultom v parlamente, zatiaľ čo Matovič, stojac oproti nemu, pozerá rovno do Ficovej tváre. K tejto fotke pridal Matovič aj pikantný status plný urážok na adresu ľavicového politika, rovnako ešte z minulosti.

„Ten zlodej si opäť o mňa obtieral svoju skorumpovanú papuľu… keď som sa pred neho postavil, akosi stratil niť a prešiel na ob*ieranie sasky. Hrdina,“ vyjadril sa vtedy Matovič.

Foto: fb/igormatovic

Tvrdá reakcia ľudí

Je pravdou, že vládni predstavitelia spolu s prezidentkou Zuzanou Čaputovou na jednej strane žiadajú o zmier medzi koalíciou a opozíciou v ťažkých pandemických časoch, na strane druhej prichádzajú takéto impulzy z vládnych kruhoch, ktoré sa dajú vysvetliť rôzne, no priateľsky podanou rukou rozhodne nie sú. Tomu úmerná bola aj tvrdá reakcia ľudí.

„Si len úbožiak a zakomplexovaný človek“

„Mal ťa obliať vodou a bol by s tebou pokoj. Tu je vidieť úroveň tvojho IQ a debilita. Toto normálny politik neurobí, ak má trochu inteligencie a zvalcuje protivníka slovami a faktami. Ale to ty nemáš, si len úbožiak a zakomplexovaný človek,“ reagoval jeden z komentujúcich na Matovičov príspevok.

Foto: fb/igormatovic

Ďalšia z komentujúcich odporúča Matovičovi odbornú pomoc lekára: „Bože pán minister, na čom fičíte. Tieto vaše statusy, no fakt, ako sa kedysi hovorilo – kultúra za päťsto. Prosím, prestaňte už riešiť veci minulé, skúste sa pozerať dopredu a fakt sa dajte liečiť.“ Jeden z diskutujúcich dokonca láme palicu nad celým parlamentom: „Vy ste tam všetci šlahnutí na hlavu rad radom…“.

Bude vás zaujímať:

  1. Peter Kremský (OĽANO).
  2. Burcuje proti Orbánovi!
  3. Robert Fico v obchode s oblečením.
  4. Robert Fico (Smer-SD) počas príhovoru na protivládnom proteste na Hlavnej ulici v Košiciach 1. septembra 2021.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič zaútočil na Fica cez starú fotku! Tu je vidieť úroveň tvojho IQ, reagoval komentujúci

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php