eReport.sk
Igor Bukovský, fb/i.b.

Ozval sa doktor Bukovský. Títo ľudia páchajú na našich deťoch krutý hriech!

Otvorené či zatvorené školy sa stali terčom doťahovania aj v samotnej koalícii. Kým minister školstva Branislav Gröhling spolu so SaS broja proti plošnému zatváraniu škôl, časť koaličných partnerov je naopak za ich zatvorenie. To sa už i tak deje, pretože začali úradovať hygienici. Psychológovia i niektorí pediatri však bijú na poplach.

Za otvorené školy je napríklad detská lekárka Kristína Visolajská. Najnovšie sa ozvali aj psychológovia z Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie.Posledné mesiace evidujeme v našej inštitúcii prudký nárast klientov práve vo vekovej kategórii druhého stupňa základných škôl a stredoškolákov, ktorí sa na nás obracajú s problémami s úzkostným prežívaním, depresiou, sociálnou fóbiou, sebapoškodzovaním, poruchami príjmu potravy, nadmerným užívaním internetu, počítača a mobilného telefónu. Ide o reakciu na dlhodobú sociálnu izoláciu,“ píšu vo svojom stanovisku, v ktorom apelujú na otvorené školy.

– Foto: fb/dr.bukovsky

„Posledné psychologické výskumy potvrdzujú, že každý deň, ktorý dieťa strávi prezenčne v škole po veľmi náročných dvoch rokoch výučby, prispieva k zlepšeniu a podpore jeho duševného zdravia,“ upozorňujú odborníci. Z ich názorom sa stotožňuje aj lekár Igor Bukovský, ktorý dlhodobo kritizuje vládu za spôsob manažovania pandémie.

Hrôzostrašné informácie z odborného stanoviska psychológov z Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie sú samé osebe dôvodom na prísne tresty odňatím osobnej slobody pre väčšinu ministrov vlády SR, pre väčšinu poslancov NR SR, pre hlavného hygienika a väčšinu zamestnancov ÚVZ, ktorí sú zodpovední za dlhodobé zatvorenie škôl, pre hlavnú pediatričku SR a všetkých ostatných odborných poradcov vlády SR, ktorí verejne vyzývali na plošné zatvorenie škôl a pre všetkých novinárov a iné verejne činné osoby, ktoré tiež vyzývali a podporovali plošné zatvorenie škôl a tzv. dištančnú výučbu,“ spustil na sociálnej sieti odborník na výživu.

Čítajte viac:

  1. Covidový pacient na nemocničnom lôžku.
  2. Podpredseda vlády a minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO).

„Všetci títo ľudia páchajú na našich deťoch krutý hriech a trvalé škody. A robia to bez vedeckých a medicínskych dôvodov už druhý rok. Je to neodpustiteľné!“ myslí si Bukovský a rodičov vyzval, aby sa spamätali a začali chrániť deti tak, ako si to zaslúžia.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ozval sa doktor Bukovský. Títo ľudia páchajú na našich deťoch krutý hriech!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti