eReport.sk
Peter Kremský (OĽANO).
Peter Kremský (OĽANO). Foto: tasr

Matrix podľa poslanca OĽANO: Tu sú tri klamstvá SmeroHlasu! Akú pilulku si dáte?

Rozhodol sa zastaviť klesajú nedôveru voči vláde, ktorá je už beztak na historicky najnižších hodnotách? Alebo sa iba túžil len zviditeľniť medzi svojimi voličmi ako poslanec najsilnejšieho vládneho hnutia? Ťažko povedať. V každom prípade však poslanec OĽANO Peter Kremský, o ktorom je reč, vyrukoval so zaujímavým statusom. Čo bolo jeho aktualizačným momentom, nevedno. V nedeľu však napísal pomerne obsiahly text, v ktorom sa snažil vysvetliť, prečo by ľudia vláde veriť mali, a naopak, politikom opozičného Smeru či Hlasu, určite nie. Tak sa teda pozrite, aký to odkaz Kremský občanom, ktorí sú v drvivej väčšine znechutení touto koalíciou, nechal na svojej facebookovej stene.

Podstatná časť textu poslanca OĽANO bola o tom, že politikov opozičných strán Hlas a Smer označil za klamárov a amatérov, pričom spomenul tri lži, ktoré sú podľa neho v tejto súvislosti nespochybniteľné. A v závere to celé spojil s legendárnym filmom Matrix.

Tri klamstvá podľa Kremského aj s jeho komentárom

„Pomenujme ich pravým menom. Klamári. Áno, sú to oni. Predstavitelia SmeroHlasu. Naťahujú pred oči ľudí svoje marketingové triky znovu a znovu. Pozrime sa aspoň na tri klamstvá, ktorými živia tých, ktorí im ešte veria,” začal vládny poslanec a hneď aj prešiel k veci.

Takže, tu sú klamstvá „SmeroHlasu”, o ktorých napísal Kremský, podal ich aj s vlastným komentárom:

  • 1. Pani prezidentka vraj zmarila referendum. Pravdou je, že nedokázali napísať návrh tak, aby bol priechodný na Ústavnom súde. Amatéri, vždy a vo všetkom.
  • 2. Dnes vraj treba nové voľby, pretože to je hlasu ľudu. Nie je. Pravdou je, že je to hlas časti voličov, u ktorých sa im darí vyvolávať frustráciu z pandémie a zároveň ich hecovať do nedodržiavania opatrení. Odvolávajú sa pritom na niekoľko tisíc ľudí, ktorých pozvážajú z celého Slovenska a na prieskumy, ktoré oni sami verejne neuznávajú (ale tajne sa nimi riadia). Len si spomeňme, keď stálo na námestiach rôznych miest Slovenska dobrovoľne viac ako 100 tisíc ľudí, ktorí volali po slušnom Slovensku a predčasných voľbách, volali to prevrat a majdan. Vtedy to nebol hlas ľudu, ale platení komparzisti.
  • 3. Pandémia by vraj skončila, ak by boli oni vo vláde. Nič absurdnejšie neexistuje. V skutočnosti je pravdepodobné, že dôsledky pandémie by boli ešte horšie, pretože ich amaterizmus je bezbrehý a ich ľudia by sa nabaľovali na každej jednej zákazke. Inak by sa nezmenilo vôbec nič. Pravda je, že by museli robiť rovnaké opatrenia, ako súčasná vláda.

„Chcú za každú cenu zastaviť proces očisty”

„Oni sa jednoducho nezmenia. Budú ľudí klamať, zavádzať a zneisťovať. Prečo? Potrebujú sa dostať ku korytu, aby mohli opäť kradnúť. Radi by pokračovali v najväčšej rabovačke v Európe, ktorú im zničili voľby. A samozrejme chcú za každú cenu zastaviť proces očisty Slovenska. Jednoducho Mafia,” konštatoval ďalej Kremský.

V závere poslanec OĽANO upozornil, že táto vláda, teda tá, ktorej je sám súčasťou, je napriek obrovskej nedôvere občanov iná: “My to robíme inak. Hovoríme ľuďom pravdu, aj keď sa počúva ťažko. Ale verím, že toto je jediný správny prístup. Aj keď nás stojí lajky na Facebooku, aj mimo neho. Verím, že mnohí ľudia chápu a vedia si vybrať správne. Pravda nemôže prehrať.”

„Dáte si červenú alebo modrú pilulku?”

Krenmský svoj status zakončil fotografiou z legendárneho filmu Matrix a nasledujúcim komentárom:„A každý z nás má možnosť si vybrať. Dáte si červenú alebo modrú pilulku? Pravdu, či lož?”

Zdroj: fb/peterkremskyolano

Nekomentujeme, nehodnotíme. Veď každý má plné právo na svoj slobodný názor či postoj. Aj Peter Kremský. Azda iba dodáme, že fakty o tejto vláde poznáme všetci. Zmätok, chaos a hádky, ktoré ju sprevádzajú, odkedy je pri moci, cítime všetci. Niekto viac a iný menej.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslanec OĽaNO Peter Kremský.
  2. Podpredseda vlády a minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO).
  3. Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS).
  4. Peter Kremský a Peter Kažimír.
  5. Peter Kremský a Igor Matovič.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matrix podľa poslanca OĽANO: Tu sú tri klamstvá SmeroHlasu! Akú pilulku si dáte?

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti