eReport.sk
V parlamente bude ako nezávislý
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

Máte zálusk na MEGAPENIAZE z očkovacej lotérie? Hamujte! Pravidlá sú fakt drsné, tu ich máte

O nárok na prémiovú výhru môžete prísť skôr, ako sa nazdáte! Štatút súťaže o finančnú odmenu – očkovacia prémia. To je názov dokumentu, ktorým sa stanovujú pravidlá tzv. očkovacej lotérie. Odporúčame každému, kto sa chce zaregistrovať v tejto, podľa mnohých, bizarnej hre z dielne ministerstva financií, aby si ho najskôr pozorne a s porozumením prečítal. Veľmi rýchlo totiž zistí, že šanca vyhrať sľubovaných 100-tisíc eur či viac, je mimoriadne limitovaná. Ak teda chceme použiť diplomatický jazyk.

Štatút súťaže hovorí jasnou rečou: šťastlivcovi, ktorý by siahal po prémiovej výhre ani zďaleka nebude stačiť to, že ho vyžrebujú. Bude musieť čakať na telefonát, zdvihnúť ho po prvom zazvonení, zmestiť sa do časového limitu 20 sekúnd a správne odpovedať na otázku moderátora počas priameho prenosu verejnoprávnej televízie.

Nejde nám o to, niekoho odhovárať, ale pravidlá sú jednoducho drsné. Štatút súťaže je na stránke bytzdravyjevyhra.sk takmer neviditeľný. Odkaz sa nachádza v pravom dolnom rohu stránky. Kliknúť naň, by ste si však určite mali aj v záujme vlastného zdravia skôr, ako sa zaregistrujete. Neradno neskôr strácať nervy, ak by ste náhodou siahali na megavýhru a nevyjde vám to.

Tento 13-stranový dokument vám prinášame v našej galérii, osobitne dávame do pozornosti jeho článok číslo štyri a jeho body 4 a 5. Je tam viacero „drobností“, ktoré je dobré vedieť, vrátane toho, že výhry, samozrejme, podliehajú zdaneniu.

Štatút súťaže o finančnú odmenu – očkovacia prémia

GALÉRIA – Foto: bytzdravyjevyhra.sk

Ono je to tam koncipované tak, ako v hazardných hrách či v rôznych „bombastických“ súťažiach, kde vyšším záujmom organizátora nie je, pochopiteľne, rozdať čo najviac peňazí ľuďom – súťažiacim, ale niečo iné. Za slovíčko iné, nech si tu dosadí každý, čo chce.

A tá galéria je aj pre istotu, ak by bol napríklad preťažený server stránky „byť zdravé je výhra“, alebo by ste sa z rôznych iných dôvodov nevedeli na štatút súťaže preklinknúť.

Aj toto by vás mohlo zaujímať:

  1. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Peter Pellegrini a Richard Raši.
  3. Podpredseda vlády a minister financií Igor Matovič (OĽaNO) počas tlačovej konferencie k podpore očkovania proti Covid-19 v Bratislave 30. júna 2021.
  4. Na snímke minister financií SR Igor Matovič (OĽANO)


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Máte zálusk na MEGAPENIAZE z očkovacej lotérie? Hamujte! Pravidlá sú fakt drsné, tu ich máte

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti