eReport.sk
Slovenský plán obnovy má zelenú. Oznámila to v pondelok na tlaèovej konferencii v Bratislave predsedníèka Európskej komisie (EK) Ursula von der Leyenová. Na snímke predsedníèka EK Ursula von der Leyenová na tlaèovej konferencii poèas návštevy Vedeckého parku Univerzity Komenského 21. júna 2021 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer *** Local Caption *** plán obnovy schválnie EK Európska komisia hodnotenie predsedníèka reformy investície 6,6 miliardy eur mld Vedecký park Univerzity Komenského UK

Leyenová pre kontakt s pozitívnou osobou ruší účasť na zasadnutí europarlamentu

Predsedníčka Európskej komisie (EK) Ursula von der Leyenová ruší svoju účasť na plenárnom zasadnutí Európskeho parlamentu v Štrasburgu po kontakte s osobou pozitívnou na koronavírus.

„Môj šofér mal pozitívny test na COVID-19,“ napísala von der Leyenová v pondelok na Twitteri. „S poľutovaním musím preto zrušiť svoju účasť na plenárnom zasadnutí EP,“ napísala a dodala, že sa vracia naspäť do Bruselu.

Plenárne zasadnutie Európskeho parlamentu v Štrasburgu sa začne v pondelok o 18.00 h SEČ, uviedla táto inštitúcia na Twitteri. Poslanci si v tento deň uctia pamiatku zosnulého predsedu EP Davida Sassoliho a zverejnia mená kandidátov na predsedu tejto inštitúcie.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Leyenová pre kontakt s pozitívnou osobou ruší účasť na zasadnutí europarlamentu

Politika

Šport

Zaujímavosti