tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk

Herec Steven Seagal na Donbase! Na mieste masovej vraždy mal vidieť črepy amerických rakiet

Americký herec a režisér Steven Seagal navštívil proruskými separatistami ovládanú časť regiónu Donbas na východe Ukrajiny. Herec mal počas svojej návštevy vidieť aj väzenie Olenivka, na ktorom boli nedávno zabití vojnoví zajatci. O Seagalovej návšteve informovali nie len ruské, ale aj ukrajinské médiá.

Spor o zodpovednosť za masovú vraždu

Ruská strana konfliktu tvrdí, že smrť 53 vojnových zajatcov bola spôsobená ukrajinským ostreľovaním väznice americkými zbraňami, zatiaľ čo Ukrajina tvrdí, že zajatci boli zavraždení ruskými žoldniermi z tzv. Wagnerovej skupiny. Seagal mal podľa uverejnených informácií na mieste vidieť črepiny amerických rakiet, ktoré majú potvrdzovať pravdivosť ruskej verzie o celej udalosti.

Na mieste Seagalovi ukázali okrem iného „črepiny amerických rakiet, potvrdzujúce zodpovednosť Kyjeva za masovú vraždu vlastných vojakov“, uviedol o hercovej návšteve v Olenivke známy prokremeľský moderátor Vladimir Solovjov.

Svet vraj podľa Seagala nepozná pravdu o vojne na Ukrajine

Šéf doneckých separatistov Denis Pušilin potvrdil, že Seagal má na Ukrajine natáčať dokumentárny film o Ukrajine a to hlavne z dôvodu, že médiá podľa neho nehovoria ľuďom o situácii v regióne pravdu. „Pri stretnutí Seagal poznamenal, že 98 percent ľudí, ktorí rozprávajú v médiách o konflikte, tu nikdy nebolo, a preto svet nepozná pravdu,“ povedal Pušilin agentúre TASS.

Seagal je už nejaký čas považovaný za priateľa ruského prezidenta Vladimíra Putina. V minulosti ho dokonca nazval jedným z najväčších svetových lídrov. Putin mu na oplátku udelil ruské štátne občianstvo.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Herec Steven Seagal na Donbase! Na mieste masovej vraždy mal vidieť črepy amerických rakiet

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku