eReport.sk

Kotlebovho brata Mareka zranili počas protestu: FOTO na polícii!

AKTUALIZOVANÉ Brat Mariana Kotlebu Marek sa tiež zúčastnil dnešných protivládnych protestov. Jeho snaha blokovať dopravnú tepnu Petržalky skončila bolestivou príučkou. Počas blokády dopravy ho totiž mali zraniť muži zákona.

Bratislava dnes žije demonštráciami namierenými proti pandemickým opatreniam. Protestovalo sa na viacerých miestach a avizovalo sa aj ochromenie dopravy. Demonštrujúci si vzali pod palec aj petržalskú Panónsku ulicu, kde demonštratívne šoféri blokovali premávku.

Viac o demonštrácii tu:

  1. Účastníci protestného zhromaždenia proti opatreniam vlády SR v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19 pred Prezidentským palácom 29. júla 2021 v Bratislave.
  2. policajné hliadky a demonštranti počas protestného zhromaždenia
  3. Marián Kotleba a jeho brat Marek na polícii.
FOTO Kotlebu z polície v GALÉRII

Zdroj: eReport

Práve v tejto lokalite malo dôjsť k policajnému zásahu, pri ktorom mali strážcovia zákona zraniť poslanca za ĽSNS Mareka Kotlebu. „Momentálne som stále na polícii v Petržalke. Predviedli ma na podanie vysvetlenia. Ale zatiaľ ani neviem k čomu. Priebežné Vás budem informovať,” napísal na svojom profile na sociálnej sieti zákonodarca.

Marek Kotleba sa zúčastnil blokády dopravy v Petržalke. – Foto: FB/MK

To, že malo dôjsť k zraneniu pre eReport potvrdil aj kotlebovec Martin Beluský. „Viem, že niečo takéto sa stalo, ale podrobnú informáciu nemám. Viem, že pri nejakom zásahu ho zranili a zobrali ho na vyšetrenie,” prezradil politik.

Kotleba priznal, že skončil na policajnej stanici. – Foto: FB/MK

Polícia na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti informovala, že práve v Petržalke museli policajné jednotky zasahovať. „Krátko pred 11.00 h sa približne 12 motorových vozidiel pokúsilo blokovať premávku na Panónskej ulici v smere do mesta. Po príchode hliadok PZ na miesto vodiči viacerých vozidiel uposlúchli výzvy policajtov a v jazde pokračovali. Premávka bola sprejazdnená v ľavom jazdnom pruhu krátko pred 11.15 h. Na mieste zostali stáť tri motorové vozidlá, s vodičmi ktorých v súčasnosti komunikujú príslušníci PZ,” priblížila polícia na internete.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport