eReport.sk
Účastníci protestného zhromaždenia proti opatreniam vlády SR v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19 pred Prezidentským palácom 29. júla 2021 v Bratislave.
Účastníci protestu v Bratislave. Foto: tasr

VIDEO Mela na proteste: Takto voči demonštrujúcim zakročili ťažkoodenci!

Demonštrujúci zablokovali cestu pri Hodžovom námestí v Bratislave. Krátko na to zasiahli policajti a aj ťažkoodenci. Muži zákona tentokrát nič nenechali na náhodu a zasiahli.

Pred prezidentským palácom bolo poriadne horúco. Časť účastníkov protestu totiž krátko po dvanástej hodine obsadili priľahlú komunikáciu. Blokáda dopravy ale nezostala bez povšimnutia polície. Rad strážcov zákona začal postupone vytláčať ľudí z cesty. K zásahu sa pridali aj ťažkoodenci.

O zásahu oficiálne informoval aj profil polície na sociálnej sieti. “V čase po dvanástej hodine vošlo viacero osôb z verejného zhromaždenia na Hodžovom námestí na vozovku v blízkosti zastávky MHD a pokúsili sa zablokovať premávku v smere na Štefánikovu ulicu. Poriadkoví policajti bezodkladne začali tieto osoby vyzývať aby opustili priestor cestnej komunikácie a následne ich začali vytláčať na miesto mimo vozovky,” informovali muži zákona.

Zároveň dodali, že niekoľko automobilov sa pokúsilo zablokovať premávku na Panónskej ulici. Po zákroku polície sa opäť obnovila do niekoľkých minút.

Zdroj: tasr, eReport

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport