eReport.sk
Peter Pellegrini a Boris Kollár, foto: tasr

Kollár chválil Pellegriniho: Chcem tuná Petrovi poďakovať. Radšej by som sa vadil s pánom Ficom

To bola veru parádna “ďakovačka” zo strany Borisa Kollára, navyše v živom vysielaní! Šéf parlamentu a líder hnutia Sme rodina sa v nedeľu v štúdiu televízie TA3 stretol s expremiérom a predsedom strany Hlas-SD Petrom Pellegrinim. A skôr, ako by začali politici preberať aktuálne témy, Kollár s dôrazom poďakoval opozičnému politikovi. Za čo? Nuž za to, že si Pellegrinii spravil na neho čas a prišiel s ním do štúdia diskutovať.

“Pán Kollár vy opakovane tvrdíte, že ste išli do politiky, aby ste pomáhali ľuďom, zatiaľ ale robíte robíte všetko preto, aby ste boli v opozícii,” adresoval moderátor Rastislav Iliev hneď úvode diskusnej relácie “V Politike” prvú vetu smerom ku Kollárovi. A ten namiesto očakávanej reakcie, začal adresovať slová vďaky svojmu oponentovi v štúdiu.

Moderátor: Áno, pôvodne sme pozývali šéfa Smeru

“Pozrite sa, ja než začnem túto diskusiu, v prvom rade by som chcel poďakovať pánovi predsedovi Pellegrinimu, že bol ochotný tak narýchlo prísť do tejto debaty, lebo ja som mal tuná plánovanú debatu s pánom Ficom,” vyšlo z Kollára. “Áno, pôvodne sme pozývali predsedu Smeru,” potvrdil moderátor skutočnosť, že v štúdiu mal byť namiesto Pellegriniho naozaj líder strany Smer-SD Robert Fico.

Kollár by bral na “vadenie” radšej Fica. V princípe

A šéf parlamentu pokračoval v “ďakovačke”: “Narýchlo to zase nejako odvolal, takže je mi veľmi ľúto, že nemôžem diskutovať s pánom Ficom, ale chcem tuná Petrovi poďakovať, že bol ochotný veľmi rýchlo si zmeniť program, že prišiel do tejto diskusie. V princípe, radšej by som sa vadil s pánom Ficom.”

Kollárovi však moderátor televízie skočil do reči. “Ale vy dvaja sa už ani veľmi nevadíte v poslednom období, ako keby to bola súčasť predvolebnej spolupráce,” obrátil sa na prítomných politikov v štúdiu. Tí spoločne začali čosi namietať, ale nebolo im veľmi rozumieť, keďže rozprávali jeden cez druhého. Zrozumiteľná bola napokon len stručná reakcia expremiéra Pellegriniho: “Určite nie.”

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico, Igor Matovič a Peter Pellegrini.
  2. Peter Pellegrini (Hlas-SD).
  3. Peter Pellegrini
  4. Peter Pellegrini počas svojho plamenného prejavu v štúdiu TA3

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár chválil Pellegriniho: Chcem tuná Petrovi poďakovať. Radšej by som sa vadil s pánom Ficom

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport