eReport.sk
Hoax pravdou?
Prezidentka Zuzana Čaputová v kampani "Vakcína je sloboda." Zdroj: Slovensko proti covidu

VIDEO Údaje FDA a CDC o vakcínach Pfizer naberajú ďalší desivý rozmer: Nárast úmrtí nenarodených detí!

Kedy to skončí? Informácie o nežiaducich účinkoch „vakcín“ proti covidu, sa neprinášajú ľahko, napriek tomu, je to potrebné. To, na čo poukazovala švajčiarska žaloba, voči spoločnosti Swissmedic, sa zdá sa potvrdilo. Tentokrát na základe údajov z Ameriky. Otázka už dlho nestojí tak, čo „vakcíny“ spôsobujú. Ale tak, kedy končene prestanú byť podávané. Kedy spoločnosti ako Pfizer, budú mať konečne zarobené dosť. A kedy sa už tí, ktorí su za to priamo zodpovední, budú zodpovedať.

Mohlo by vás zaujímať

  1. O vakcíne plnej smrti
  2. Toxic by design?
  3. Heger sa nečakane pustil do Lengvarského
  4. Hrozbou sa zaoberá aj Interpol
  5. Prečo sú stále v obehu?
  6. Vakcíny ako biologická zbraň?

Swissmedic

Pripomeňme si žalobu voči tejto spoločnosti.

„Okrem invalidity a úmrtí, lekári i právnici, poukázali na ďalší problém. „V roku 2022 došlo k poklesu počtu pôrodov o 10 %, čo je unikát za posledných 100 rokov a začalo presne deväť mesiacov po vrchole očkovania v tejto vekovej skupine,“ píše prof. Dr. Konstantin Beck, ktorý pôsobí na univerzite v Luzern.“ Celý článok i s odkazom na danú žalobu nájdete tu.

USA

Štúdia, ktorá vznikla v Amerike, na základe vládnych údajov a štatistík, prináša ešte väčšie hrôzy.  v porovnaní s vakcínou proti chrípke spôsobuje očkovanie experimentálnymi vakcínami 57 násobný nárast spontánnych potratov, 38 násobný nárast pôrodov mŕtvych detí. A 1200 násobné zvýšenie gynekologických ochorení a abnormalít.

Najväčšie masové ohrozenie v dejinách

Štúdiu obsahujúcu štatistiky FDA a CDC, si všimol kanadský portál LifeSitesNews. Ten upozornil na to, že tejto témy sa chytil aj známy americký novinár Tucker Carlson z Fox News. (Samozrejme „hoaxer“ a „dezolát.“ Ktorý ale cituje fakty z FDA.)

V jeho show vystúpil doktor James Thorp, pôrodník a gynekológ. Ten označil experimentálne vakcíny proti covidu, ich propagáciu a používanie, za „najväčšie porušenie lekárskej etiky v dejinách medicíny a možno i v dejinách ľudstva.“

FDA a CDC

Doktor Thorp a jeho kolegovia porovnali údaje zo systému VAERS, amerického Centra pre kontrolu chorôb(CDC) a tiež údaje FDA( úrad pre kontrolu liečiv a potravín v Amerike).

„Porovnávali sme nežiadúce účinky vakcíny proti covidu s vakcínou proti chrípke. Pfizer vakcína proti covidu, vykázala za 18 mesiacov viac nežiaducich účinkov, ako vakcína proti chrípke za 282 mesiacov.“

„Zistili sme 1200-násobný nárast závažných menštruačných abnormalít, 57-násobný nárast spontánnych potratov a 38-násobný nárast počtu úmrtí plodu alebo mŕtvo narodených detí. Našli sme 15 ďalších závažných tehotenských komplikácií, pričom všetky ďaleko presahujú hodnoty bezpečnosti CDC a FDA,“ dodal doktor Thorp.

Tiež uviedol, že vie komukoľvek ukázať 30 nezávislých zdrojov po celom svete, ktoré dospeli k rovnakým desivým štatistikám. „Ak by toto niekomu nestačilo, tieto štúdie zahŕňajú i interné údaje spoločnosti Pfizer.“

Pfizer vie, čo robí

Kanadský portál tiež pripomenul, že už 1. decembra 2020 bývalý viceprezident a hlavný vedecký pracovník spoločnosti Pfizer, Dr. Michael Yeadon , spolu s nemeckým kolegom, spísali petíciu za zastavenie očkovania u tehotných žien.

A to „z dôvodu závažných obáv o bezpečnosti týchto vakcín.“ Pričom už vtedy uviedli, že u žien všeobecne, môže Pfizer vakcína spôsobovať neplodnosť.

Kedy to skončí?

To isté tvrdí aj bývalá riaditeľka klinických štúdií v spoločnosti Pfizer. Tá dokonca firmu ženie pred súd. Chce niekto tvrdiť, že aj bývalý zamestnanci Pfizeru, ktorý pracovali na vrcholových pozíciách, sú len „hoaxeri,“ „dezoláti,“ a klamú?

Kedy to skončí? Kedy bude dosť? V Haagu nedávno vznikol osobitný tribunál, ktorý bude skúmať a vyšetrovať ruské vojnové zločiny proti ľudskosti. Kto a kedy začne vyšetrovať zločiny spoločnosti Pfizer, von der Leyenovej a ďalších zúčastnených?

Zdroj: The Life Sites, prespirnt. org, tucker carlosn show, FDA, CDC


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Údaje FDA a CDC o vakcínach Pfizer naberajú ďalší desivý rozmer: Nárast úmrtí nenarodených detí!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti