eReport.sk
Vakcíny ako biologická zbraň?
Logo kampane Vakcína je sloboda-Ilustračné Foto. Zdroj: tasr

Výskumníčka prirovnala vakcíny proti Covidu ku biologickým zbraniam. Takéto má dôkazy!

Vakcíny ako biologická zbraň? Alexandra Latypova žije v Amerike. Viac ako 25 rokov pracovala vo farmaceutickom priemysle. Jej špecializáciou je výskum, vrátane analýzy údajov, či klinických skúšok. Založila viaceré výskumné organizácie. Patrí k tým, ktorí od začiatku upozorňovali na nebezpečenstvo „experimentálnych vakcín“ proti covidu. Na Youtube napríklad nájdete mnohé videá od Dr. Johna Campbella. A iných „antivaxerov.“ To, že s vakcínami nie je „niečo v poriadku“ už ale priznala napríklad aj FDA, či CDC. Najnovšie informácie od Latypovej priniesol kanadský portál Life Site News.

„Dôkazy, že existoval zámer a úmysel ohroziť zdravie a životy ľudí „vakcínami“ sú ohromujúce. Je potrebné sa zamerať na to, aby tí, ktorí su za to zodpovední, boli postavení pred súd,“ uviedla Latypová.

Vlastný výskum a vyšetrovanie

Keďže bola Latypová znepokojená vládnou politikov súvisiacou s covidom, začala niečo ako vlastné vyšetrovanie. Keďže v Amerike boli „vakcíny“ plne kontrolované a distribuované rezortom obrany, podľa nej spoločnosti Pfizer, moderna a Janssen dobre poslúžili niekoho zámerom. Samozrejme odmenou im boli astronomické zisky z predaja. Tieto firmy mali podľa Latypovej poskytnúť „vakcínam“ poskytnúť zo zdravotného hľadiska „zdanie legitimity.“

Nemali by „vakcíny“ spadať pod zdravotníctvo?

Ako prvé vedkyňa odhalila, že rezort obrany klasifikoval „vakcíny“ nie ako lieky, či liečivá. Ale ako „proticovidové opatrenia.“ Práve to objasnilo, prečo „vakcíny“ neriadil rezort zdravotníctva, čo by dávalo na pohľad väčší zmysel.

Tým pádom, výrobcovia nemuseli dodržiavať striktné zákony a nariadenia. Týkajúce sa výroby, testovania, účinnosti, bezpečnosti, ako by tomu bolo pri lieku, či liečive. To, že Latypová v tomto neklame a nešíri „hoaxy“ potvrdzuje nedávne nariadenie z Washingtonu.

Kedy bolo zrušená povinnosť vojakom a iným zamestnancom armády a štátnej správy, aby sa povinne očkovali. S dovetkom, že „vakcíny“ už nebude mať na starosti Pentagon.

„Dobre“ navrhnuté

Latypová ďalej uviedla, že vakcíny sú „toxic by desing.“ Teda už vytvorené boli s jasným zámerom. „Toto je preukázateľné. Existuje množstvo štúdií, vedeckých článkov a publikácii, ktoré to dokazujú,“ povedala s dovetkom, že na to viacerí lekári, výskumníci a vedci upozorňovali ešte predtým, ako sa začalo s masovým očkovaním v jednotlivých krajinách.

„Tieto „vakcíny“ boli navrhnuté tak, aby poškodzovali ľudský organizmus. Nevytvoria vám len protilátky voči covidu. Ale vytrénujú vaše bunky, aby napádali aj svoje vlastné.“

O tom pre náš portál prehovoril napríklad onkológ, hematológ a internista MUDr. Ján Lakota, či MUDr. Juraj Mesík.

Pripomeňme si, že niektoré liečby onkologických, autoimunitných, či autoimflamačných ochorení, fungujú tak, že okrem cudzích buniek, žiaľ napádajú aj zdravé a telu vlastné. To znamená, že teória Latypovovej nemusí byť vôbec „sci-fi.“

Vakcíny ako biologická zbraň?

„Práve to, ako sú navrhnuté, má za následok abnormálny nárast chorôb, trvalých poškodení zdravia, či úmrtí,“ uviedla výskumníčka a poznamenala, že ide aj deti a mladých ľudí. A práve preto ich Latypová považuje za „biologickú zbraň.“

Latypová poukázala aj na incident z Kalifornie. Dňa 18. januára 2021 kalifornskí zdravotníci pozastavili používanie viacerých šarží „vakcíny“ od Moderny. Keďže bolo zistených nadmerné množstvo alergických reakcií.

O tri dni neskôr vydali vyššie úrady nariadenie, aby sa nimi napriek tomu, očkovalo ďalej. O ďalších závažných tvrdeniach vedkyne, si môžete prečítať tu.

Záverom

Nuž u nás ste sa mohli zaočkovať i v nákupnom centre.. pritom, ak si chcete kúpiť v lekárni istý liek proti teplote, vo forme nápoja, ktorý ma zvýšenú dávku Paracetamolu, nepredajú vám ho ak usúdia, že naozaj nemôžete vážiť 60 kg a viac. Ak totiž nespĺňate túto váhovú hranicu, liek by vám mohol vážne uškodiť…

Zdroj: Lifesitenews, Politico

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Výskumníčka prirovnala vakcíny proti Covidu ku biologickým zbraniam. Takéto má dôkazy!

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti