eReport.sk
Vakcíny ako biologická zbraň?
Logo kampane Vakcína je sloboda-Ilustračné Foto. Zdroj: tasr

Padla ďalšia žaloba kvôli vakcínam! Švajčiarska lieková agentúra v obrovských problémoch


Swissmedic v obrovských problémoch. Informácie priniesol spravodajský denník Expóse. Doteraz sme žili v dobe, kedy bola „vakcína sloboda“ a všetci, ktorí sa odmietali dať očkovať, alebo ktorí hovorili o nebezpečenstve na rýchlo vyrobených vakcín proti covidu, boli označovaní v tom najlepšom prípade za „hoaxerov.“ Nešlo pritom len o bežných ľudí, ale i lekárov a vedcov. Zdá sa, že vakcína bola skôr biznis ako sloboda a karta sa začína otáčať.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Vakcíny mohli spôsobiť niekoľkonásobný nárast úmrtí na infarkt!
  2. Musk zverejnil šokujúce informácie
  3. Právnik Schmidt pre eReport o petícii na vyvodenie zodpovednosti voči predsedníčke EK: Nebudeme mlčať!
  4. Slováci nemusia mať obavy!

Len nedávno sme vás informovali o petícii, v ktorej právnici Weis, Schmidt, či Pirošíková, žiadajú vyvodenie zodpovednosti voči predsedníčke EK Leyenovej a rozpustenie Európskej komisie. 

Swissmedic v obrovských problémoch

14. novembra podala skupina švajčiarskych právnikov  žalobu  proti trom úradníkom v Swissmedic a piatim zo spoločnosti Insel Group, ktorá prevádzkuje veľké nemocničné centrum v Berne. Podľa právnikov, Swissmedic(Švajčiarska lieková agentúra) porušila švajčiarsky trestný zákon.

Tým, že schválila „slabo otestované, neúčinné vakcíny.“ Zároveň ignorovala prípady “ tisícok Švajčiarov, ktorým tieto vakcíny spôsobili vážne poškodenie zdravia, či smrti.“ Pričom spoločnosť Insel Group považujú za spolupáchateľa.

Žaloba

Je naozaj rozsiahla, má viac ako tristo strán. Prináša dôkazy o tom, že aj keď Swissmedic verejne vyhlasovala, že mRNA vakcíny sú bezpečné, požiadavky týkajúce sa účinnosti a bezpečnosti vakcín, nikdy neboli splnené.

Tiež sa v nej poukazuje na fakt, že hoci „vakcínou chránime nielen seba ale aj iných,“ nikdy neboli testované na to, či naozaj dokážu znížiť prenos covidu. O tom sa už hovorí aj na pôde Európskeho parlamentu.

„Taktiež stále chýbajú solídne štúdie, ktoré by preukázali bezpečnosť vakcín u tehotných žien. Aj Expertný výbor Swissmedicu pre humánne lieky varoval, že odporúčanie očkovania pre tehotné je založené len na hypotézach.“

Zo žaloby

Sloboda?

Štúdie o mRNA vakcínach doteraz nedokázali preukázať žiadnu relevantnú účinnosť pre mierne alebo ťažké prípady, uviedol právny tím. Analýza z augusta 2022, na ktorú sa v prezentácii odvoláva prof. Sönnichsen, podrobne ukazuje, že očkovanie mRNA ani pozitívne neovplyvnilo priebeh pandémie, ani nezabránilo úmrtiam. 

Alebo ohrozenie zdravia?

Naopak, celosvetovo pribúdajú spoľahlivé dôkazy o tom, že úroveň zaočkovanosti je spojená s nárastom úmrtí a úmrtnosti na Covid. Nikdy predtým nebol schválený liek s takým množstvom závažných vedľajších účinkov ako mRNA vakcíny. 

Prof. Haditsch uviedol, že mRNA vakcíny spôsobujú 40-krát viac úmrtí na 1 milión dávok vakcíny ako vakcíny proti chrípke. Podľa údajov z americkej vojenskej databázy vedú mRNA vakcíny k dramatickému nárastu infarktov, rakoviny a neurologických ochorení. 

„Bezpečná vakcína“

Údaje od najväčších amerických životných poisťovní ukazujú, že nadmerná úmrtnosť medzi ich poistencami dosiahla vrchol v treťom štvrťroku 2021, dokonca prevýšila nadmernú úmrtnosť v „pandemickom roku 2020.“ Zápal srdcového svalu, ktorý súvisí výlučne s Covid-19, je výrazne menej častý ako po očkovaní.

Neplodnosť

Okrem invalidity a úmrtí, lekári i právnici, poukázali na ďalší problém. „V roku 2022 došlo k poklesu počtu pôrodov o 10 %, čo je unikát za posledných 100 rokov a začalo presne deväť mesiacov po vrchole očkovania v tejto vekovej skupine,“ píše prof. Dr. Konstantin Beck, ktorý pôsobí na univerzite v Luzern. Pre čitateľov, ktorí hovoria nemecky, prikladám aj zaujímavé video.

Swissmedic

K dôkazom, ktoré sa opierajú o štatistiky a množstvo lekárskych prípadov, uviedla, že problém je inde. S tým, že sú tieto údaje pravdivé, súhlasí. Nejde však o „skvelý prínos vakcíny“ ale o zmenu správania. Švajčiarskych žien. Tie sa práve v tomto roku hromadne rozhodli, že „sa dobrovoľne zrieknu toho mať deti.“ Teda podľa Švajčiarskej liekovej agentúry.

Slovensko

O nežiaducich účinkoch vakcín, sa už začína hovoriť aj na Slovensku. Len nedávno sme vám priniesli prípad ťažko chorej Aleny. V tejto veci sme už kontaktovali rezort zdravotníctva. Zaujímavý je napríklad fakt, že hoci minister Lengvarský pred rokom tvrdil, že Slovákov bude odškodňovať rezort, dnes to už neplatí.

Zaujíma nás tiež, či už vznikol Fond na odškodňovanie, o ktorom hovoril Matovič, Krajči, či Čekan. Verejne. Opakovane. Pred dvomi rokmi.

Zdroj: expose news, pravda, youtube, tv noviny,

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Padla ďalšia žaloba kvôli vakcínam! Švajčiarska lieková agentúra v obrovských problémoch

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: