eReport.sk
Katastrofa v USA
Ilustračná foto, foto: shutterstock

Katastrofa v USA: Zomierali ľudia! Zabíjal prírodný živel!

Katastrofa v USA! Najmenej sedem ľudí prišlo o život v americkom štáte Mississippi, ktorý v noci z piatka na sobotu zasiahlo tornádo.

Katastrofa v USA

Americká Národná meteorologická služba (NWS) uviedla, že tornádo spôsobilo škody v Mississippi a pokračovalo na severovýchod k štátu Alabama. V Mississippi hlásili poškodené budovy a výpadky elektrickej energie. Súdne úrady v tomto štáte uviedli, že o život prišlo najmenej sedem ľudí.

Meteorológovi USA varujú

Meteorologická služba vydala varovanie a vyzvala ľudí, aby sa chránili. Letiace trosky môžu byť podľa jej vyjadrení smrtiace pre osoby, ktoré nezostanú v úkrytoch.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Biden sa nedožije?
  2. Martin Klus
  3. Eduard Heger
  4. Viktorín o darovaní Migov

Mobilizácia počas katastrofy

Guvernér Mississippi Tate Reeves na Twitteri oznámil, že úrady zmobilizovali zdravotnú pomoc. Pátracie a záchranné práce podľa jeho vyjadrení pokračujú.Katastrofa v USA

Pri výbuchu továrne na čokoládu prišli o život dvaja ľudia

V americkej Pennsylvánii v piatok explodovala továreň na čokoládu, pričom pri výbuchu zahynuli dvaja ľudia Polícia príčinu nešťastia vyšetruje. Policajný šéf mesta West Reading Wayne Holben potvrdil, že pri výbuchu továrne spoločnosti R.M. Palmer prišlo k dvom úmrtiam. Osem ľudí hospitalizovali v miestnej nemocnici a ďalších deväť je zatiaľ nezvestných. Explózia poškodila aj susednú budovu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Katastrofa v USA: Zomierali ľudia! Zabíjal prírodný živel!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti