eReport.sk
foto: profimedia

Harry sa na memoároch nabalí. Túto neuveriteľnú sumu za ne dostane

Na verejnosť sa dostali detaily zmluvy o Harryho pamätiach. Princove spomienky rozdelia do dvoch častí a súčasťou balíčka bude ďalšia kniha od Meghan Markle.

Princ Harry (36) po odchode z kráľovského dvora chvíľku vyplakával, že ho rodina odstrihla od pravidelných príjmov. Veľmi rýchlo si však našiel náhradné zdroje, keď podpísal zmluvu so spoločnosťou Netflix. Ďalšie milióny mu pribudnú na účet po spísaní svojich memoárov.

Vydavateľstvo Penguin Random House sa už s princom dohodlo na detailoch ich kontraktu. Podľa prvých informácií dostane na začiatku 25 miliónov dolárov, celkovo za napísanie všetkých kníh si prilepší až o 40 miliónov.

Harry si pri podpise zmluvy údajne stanovil ďalšie podmienky. Prvá kniha vyjde na budúci rok, v čase platinového výročia vládnutia kráľovnej Alžbety II. (95). Vydanie druhej časti pozastavia až do jej smrti. Práve táto podmienka znepokojuje celú rodinu. Všetci sa obávajú, že čierna ovca kráľovského dvora na nich vyzradí pikantné a dôveryhodné detaily. Preto ich Harry nechce publikovať v čase, keď jeho babička žije.

Viac sa dozviete:

Manželia podpísali zmluvu až na štyri knihy. Tretiu pripraví Meghan Markle (39), ktorá sa bude venovať zdravému životnému štýlu. Detaily o štvrtom diele nie sú nateraz známe. Viacerí odborníci na kráľovskú rodinu tipujú, že by opäť mohlo ísť o rozprávku. Vojvodkyňa totiž tento rok vydala knihu Lavička, v ktorej píše o vzťahu otca so synom. Meghan už vtedy prehlasovala, že by sa aj v budúcnosti chcela viac venovať písaniu detskej literatúry.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Harry sa na memoároch nabalí. Túto neuveriteľnú sumu za ne dostane

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php