eReport.sk
Britská kráľovná Alžbeta II. Foto: tasr/ap

Princ Harry chystá ďalšiu zradu: Vyzradí babičkine tajomstvo bez jej súhlasu?

Princ Harry (36) chystá svoje pamäte. To však neprešlo cez kráľovnú Alžbetu II.(95). Nepodarený vnuk vraj nepotrebuje súhlas, aby vyzradil jej tajomstvo.

Novú dávku pobúrenia si pre kráľovskú rodinu a širokú verejnosť pripravil utečenec Harry. Pamäti bývalého člena britskej monarchie sú plánované na rok 2022. Mali by priblížiť dôvody odchodu z paláca, ktorý s manželkou Meghan Markle opustili.

Viac sa dozviete:

  1. Princ Charles

Napriek tomu, že by nové pracovné príležitosti a projekty mal i po zanechaní svojich povinností konzultovať s panovníčkou, podľa hovorcu žiadny schvaľovací proces neprebehol. O knihe sa dozvedela jeho babička Alžbeta II. len krátko pred zbytkom sveta. Podľa niektorých zdrojov z paláca sa jedná o obrovskú zradu a z Harryho správania sú všetci zarmútení.

Tlačová správa uvádza, že princove pamäte budú hovoriť o jeho živote pred zrakmi verejnosti od detstva až po súčasnosť. „Princ ponúkne úprimný a podmanivý osobný portrét a inšpiratívny, odvážny a povznášajúci ľudský príbeh,“ stojí v dokumente. Ako zareaguje jeho rodina je otázne. Vzťahy sú totiž už dlhšiu dobu pošramotené.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport