eReport.sk
Foto: tasr

Princ Harry chystá vydanie svojich pamätí: Dostal mastnú zálohu!

Chystá princ Harry (36) so svojou manželkou Meghan Markle (39) ďalší počin, ktorý otrasie základmi britskej monarchie? Chce vydať pamäti, za ktoré dostal zálohu 400 miliónov.

Princ Harry a Meghan Markle neustále vykrikujú, že chcú mať pokoj od veľkej publicity, no robia pravý opak. Tvária sa, že sú mučeníci a trestanci a neustále dávajú nejaké rozhovory, v ktorých hádžu špinu na kráľovskú rodinu. Mnoho šokujúcich informácií vyšlo najavo v rozhovore s Oprah Winfrey. Neustále sa tvária, že sú ukrivdení.

Viac sa dozviete:

  1. Princ Charles
  2. Princ Charles

Na svojich pamätiach spolupracuje princ Harry s Američanom J.R. Moehringerem, držiteľom Pulitzerovej ceny zhruba rok. Kniha by mala vyjsť koncom roka 2022. Harry povedal, že v knihe nechce byť prezentovaný ako princ, ale ako muž, ktorým sa stal.

Odborníci na kráľovskú rodinu to aktuálne hodnotia ako jeho ďalší pokus zarobiť peniaze na úkor najbližších. Princ Harry pred vydaním knihy nevaroval ani svoju babičku kráľovnú Alžbetu II., ani svojho otca princa Charlesa, či brata Williama. Dozvedeli sa ta vraj až vo chvíli, keď sa správa o knihe dostala na verejnosť.

Znamená to len jedno. Jeho vzťah s rodinou sa stále nezlepšil aj napriek tomu, že bol vo Veľkej Británii odhaliť sochu svojej zosnulej matky princeznej Diany. Všetci vraj v uzmierenie verili, no opäť sa nekonalo.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport