eReport.sk
Foto: profimedia

DEFINITÍVNY KONIEC Harryho už vysťahovali a odložili mu veci do skladu

Zdá sa, že princ Harry povedal posledné slovo. Ak by sa však chcel s Meghan teraz vrátiť do Anglicka, museli by už len ako každý turista, pekne do hotela!

Podľa informácií, ktoré priniesol denník The Sun mal princ Harry veci po ňom a jeho manželke Meghan nechať vypratať zo sídla Frogmore Cottage. Zamestnanci tak urobili krátko po jeho návšteve v Anglicku, počas ktorej odhaľovali sochu jeho zosnulej matky, princeznej Diany.

Mohlo by vás zaujímať:

Denník ďalej uvádza, že mnoho osobných vecí páru zabalili do krabíc a uložili do skladu na hrade. Zdroje z blízkeho okolia kráľovskej rodiny tvrdia, že veci následne prevezú do ich luxusného sídla v Montecite v Kalifornii. „Zamestnanci Windsorského zámku boli vo Frogmore len niekoľko dní po tom, čo Harry po odhalení sochy odletel späť do Kalifornie. Vypratali jeho osobné veci, ako napríklad zarámované obrazy, ktoré nechal vo svojej a Meghaninej starej spálni,” prezradil zdroj.

Nahradila ho Eugenia s manželom

Sídlo Frogmore Cottage vo Windsore momentálne obýva princezná Eugenia s manželom a ich synom Augustom. Harry býval na jednom konci sídla, oddelený od Eugenie a jej rodiny. Prebýval v ich niekdajšej spoločnej spálni, ktorá zostala od jeho poslednej návštevy nedotknutá,” dodal zdroj.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport