eReport.sk
Foto: profimedia

Najväčšia záhada rozhovoru s Oprah: Odhalí Harry rasistu v rodine?

Princ Harry (36) by vo svojich pamätiach mohol rozlúsknuť jednu z najväčších záhad rozhovoru s Oprah Winfrey (67). Kto je tajomný rasista z paláca?

V knihe, ktorá sa má na pultoch objaviť budúci rok plánuje Harry previesť čitateľov svojou neľahkou mladosťou poznačenou straty matky, úzkosťami a alkoholizmom. Vojvoda sa na stránkach knihy hodlá venovať dospelému životu, manželstvu s Meghan Markle, deťom a pravdepodobne aj zanechaniu kráľovských povinností.

Jednou z tém, na ktorú všetci čakajú je odhalenie obvinenia z rasizmu v paláci, ktorý načrtol v škandalóznom rozhovore s Oprah Winfrey. Meghan a Harry moderátorke poodhalili debatu s nemenovanou osobou, ktorá mala prejaviť obavy nad farbou Archieho kože. Harry v rozhovore odmietol prezradiť jej identitu, podľa kráľovských expertov si to šetril do svojim pamätí.

A nemalo by zostať len pritom. Harry by mal odhaliť aj identitu zamestnanca, ktorý odbil Meghan keď sa psychicky trápila a žiadala o pomoc. Čo všetko prezradí princ na svoju rodinu ukáže až dlho očakávaná kniha.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport