eReport.sk
Rado Baťo ako hovorca Ivety Radičovej v júli 2010. Foto: tasr

Fúha. Baťo nakladá Matovičovi a Kollárovi. Vekslák s psychopatom nám dávajú ponuku, ktorá sa neodmieta

Nad pripravovaným návrhom ministra financií Igora Matoviča, ktorým chce podporiť zasiahnuté prevádzky, nekrúti hlavou iba koaličná strana SaS. Tlačovku, na ktorej svoj nápad financmajster oznámil spolu s Borisom Kollárom štipľavo okomentoval aj bývalý poradca prezidenta Andreja Kisku Rado Baťo.

Tiež sa vám zdá trafené, že dva dni po vykastrovanej koaličnej dohode o predvianočnom lockdowne, prídu Matovič s Kollárom s vlastným zázračným „riešením“ krízy? Tentoraz za 500 evri na hlavu. Nepodliehajte panike. To iba ukazujú premiérovi Hegerovi, že je politická nula,“ napísal Baťo na sociálnej sieti. Matovičovi a Kollárovi vyčíta, že sú osobne zodpovední za nízky podiel zaočkovaných.

Igor Matovič (OĽANO), v pozadí Boris Kollár (Sme rodina) počas tlačovej konferencie 26. novembra.

Matovič s Kollárom zvolali tlačovku na tému Ponuka, ktorá sa neodmieta. – Foto: tasr

„Je na porazenie, keď sa dvaja politici s najväčšou zodpovednosťou za cintoríny plné mŕtvych, hrajú na spasiteľov. Keď blokujú rozumné riešenia, a namiesto nich navrhujú praštené atómofky za stovky miliónov eur. Vieme aj to, že jeden to robí preto, aby mohol dlho kradnúť, druhý preto, lebo je posadnutý. A je dosť peklíčko, keď mafiánsky štartér organizuje tlačovku pod názvom „Ponuka, ktorá sa neodmieta.““ zamyslel sa Kiskov bývalý spolupracovník.

Čítajte viac:

  1. Matovič mal nedávno na tlačovke hosťa - plyšového medvedíka v hojdacom kresle
  2. Podpredseda vlády a minister financií Igor Matovič (OĽaNO).
  3. Plyšový macík v poslaneckej lavici v NR SR.

Baťo si myslí, že by sa Heger mal vymedziť. „Premiér mal sto ďalších možností ukázať, že sa aspoň pokúša nebyť politickou nulou bez schopností, vplyvu a moci. Neurobil to ani raz. Tak sa nečudujme, že nám vekslák s psychopatom dávajú ponuku, ktorá sa neodmieta,“ uzavrel Baťo, ktorý v minulosti pracoval aj na ministerstve financií. Momentálne zvažuje vstup do politiky.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fúha. Baťo nakladá Matovičovi a Kollárovi. Vekslák s psychopatom nám dávajú ponuku, ktorá sa neodmieta

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php