eReport.sk
Jaroslav Paška, foto:tasr

FOTO a VIDEO Rozlúčka s Jaroslavom Paškom: Exministrovi školstva prišli dať zbohom známi politici!

Minulý týždeň verejnosť zasiahla smutná správa o smrti politického veterána a straníka SNS Jaroslava Pašku (†67). Dnes sa s ním prišli rozlúčiť najbližší, ale aj jeho bývalí kolegovia z poslaneckých radov.

Posledná rozlúčka sa dnes konala v bratislavskom krematóriu. Po Paškovom odchode sa zdvihla aj na sociálnych sieťach mohutná vlna kondolencií aj od vplyvných súčasných či bývalých politikov. Známe tváre nechýbali ani na poslednej rozlúčke.

Viac o Jaroslavovi Paškovi tu:

Posledné zbohom prišiel dať exkolegovi aj Paškov stranícky šéf Andrej Danko. Ale aj napríklad Anton Hrnko, ktorý nedávno odišiel od národniarov, po tom čo sa pochytil s vedením. Na pohrebe sa ukázal aj bývalý minister obrany Peter Gajdoš či exposlankyňa za SNS Eva Antošová.

Zdroj: eReport

Andrej Danko prezradil na pohrebe novinárom, že akurát včera na centrále si pozrel šéf národnarov, kedy vstupoval Jaroslav Paška do strany. Mal pridelené číslo päť. „Vstúpil úplne na začiatku. Pamätám si ho ako čistého, dobrého a pokorného človeka. Myslím, že tak si ho budú pamätať všetci čo s ním mali možnosť pracovať,” zaspomínal na bývalého kolegu Danko.

FOTO známych politikov na pohrebe Jaroslava Pašku v GALÉRII

Pohreb Jaroslava Pašku. – Foto: eReport

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport