eReport.sk
Andrej Danko, foto: tasr

Dankova emotívna spoveď o Jarovi Paškovi: Chlapi neplačú, ale dnes budem!

Slovensko sa včera večer dozvedelo nečakanú správu. Smrť politického veterána Jaroslava Pašku obzvlášť zasiahla jeho straníckeho šéfa Andreja Danka. Ten sa naozaj na nič nehral a emotívne opísal svoj vzťah s bývalým kolegom.

Emotívne slová

Jaro náš, lúčime sa s tebou. Veľa sme prežili, nikdy som Ťa nepočul sa hnevať alebo rozčuľovať sa. Tvoja dobrota a pokoj mi dávali istotu. Stál si pri mne vždy v najťažších chvíľach, bol si mojou oporou a priateľom,” napísal včera na sociálnej sieti šéf Slovenskej národnej strany.

Jaroslav Paška – Foto: tasr

Stratili sme v tebe neskutočne veľa. Jaro, chlapi nemajú plakať, ale dnes budem. Neviem si totiž predstaviť, že neprídeš, nesadneš si a neporadíš mi,” rozcítil sa predseda národniarov.

Zdroj: FB/AD

Smutná správa

Samotný Paška pôsobil v SNS približne 30 rokov. Hájil záujmy Slovenska aj ako europoslanec a od roku 1993 do roku 1994 taktiež stál na čele rezortu školstva.

„S neopísateľnou bolesťou v srdciach si Vám dovoľujeme oznámiť, že dnes nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, syn a brat Jaroslav Paška,“ uviedla najbližšia rodina smutnú správu na Paškovom profile.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport