eReport.sk

Eva Cifrová: Pekná tvár a nahota ju už neuživia

Modelka Eva Cifrová priznala, že jej už začali tikať biologické hodiny. Prehovorila o svadbe, aj o tom, ako jej korona spomalila podnikanie.

Sen o veľkej rodine

Eva Cifrová priznáva, že túži po rodine. „Samozrejme, aj ja by som chcela mať deti. Mojich rodičov by vnúčatá nesmierne potešili,“ tvrdí. Svadbu ani nevyhľadáva, no ani sa jej veľmi nebráni. „O svadbe sa s partnerom nejako intenzívne nerozprávame. Nebola som nikdy typom ženy, ktorý by celý život sníval o svadobných šatách. Je pre mňa prioritou, aby sme si najmä dobre rozumeli a vážili si jeden druhého. Ak by prišla žiadosť o ruku, neodmietnem. No, rozhodne na svojho partnera nenalieham,“ vysvetľuje Eva.

Podnikanie počas korony

Eva Cifrová sa nespolieha len na peknú tváričku a profesionálne fotografie. Pred časom začala podnikať v obuvníckej sfére. Baví a napĺňa ju navrhovanie topánok pre deti a ženy. „Momentálne robím detskú barefootovú obuv, ktorú som založila s kamarátkou a mamičkou dvoch detí. Predtým som spolupracovala s dizajnérkou Jankou Kurilák. K jej módnej kolekcii sme spoločne vytvorili čižmy. Nedávno som dostala ponuku navrhnúť kolekciu topánok do Istanbulu pre výrobcu, ktorý je na trhu takmer tridsať rokov. Stále ju zvažujem,“ priznáva. Tento biznis ju dokáže uživiť, hoci jej pandémia koronavírusu vôbec nepomohla. „Koronavírus zasiahol každý jeden segment, predlžuje sa nám výroba. Výstavy v iných krajinách buď neboli, alebo sa konali iba s pár vystavovateľmi, čo ma veľmi mrzí,“ hovorí Cifrová.

Nahote sa nebráni

Evu v minulosti preslávili odhalené fotografie, decentnej nahote sa nevyhýba ani dnes. „Stále mám rada umelecké fotky. Ak by vyzerali vkusne, tak prečo nie?,“ hovorí Eva. Priznáva aj plastické vylepšenia, na ktorých nevidí nič zlé. „Žijeme v dobe, kedy si ženy dokážu pomôcť aby boli spokojné sami so sebou a netrápil ich nejaký nedostatok. Už nie je ničím výnimočným, keď má žena upravené poprsie alebo pery. Ja som to podstúpila ako dvadsaťdvaročná a som spokojná. Teraz mám tridsaťosem a stále by som nič nemenila. Nemám ani botox a používam iba hydratačnú kozmetiku.“

foto: Peter Gaman, Instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Eva Cifrová: Pekná tvár a nahota ju už neuživia

KOMENTOVALI STE: