eReport.sk
Trump si pred voľbami verí
Donald Trump, vľavo, chce poraziť Joea Bidena. Foto: tasr

Elon Musk neprestáva šokovať: Takto to bolo s prezidentskými voľbami a Trumpom!

Elon Musk neprestáva šokovať. Len včera sme vám priniesli informácie o tom, že nový majiteľ Twitteru, zverejnil informácie o tom, ako za bývalého vedenia fungovala táto sociálna sieť. Cenzurovaní (asi na obranu demokracie) boli predstavitelia Republikánov ale i lekári, ktorí zverejňovali ich názory v súvislosti s pandémiou covidu. Takisto úplne obyčajní ľudia, ktorí sa vyjadrovali k tejto téme, alebo ku kauze Huntera Bidena. Teraz Musk so svojim tímom priniesol správy o bývalom americkom prezidentovi Donaldovi Trumpovi. Píše o tom The Epoch Times.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Musk zverejnil šokujúce informácie
  2. Šéf Twitteru Elon Musk v stredu pohrozil, že môže zažalovať spoločnosť Microsoft, ktorú obviňuje z používania údajov z Twitteru bez povolenia.
  3. Musk končí
  4. Kto vlastne šíri hoaxy?
  5. vedec spolupracoval s wuchanom

Novinár Matt Taibbi odhalil „prvý zväzok“ s názvom „Odstránenie Donalda Trumpa.“ Ten hovorí tom, ako vedúci pracovníci Twitteru spravili všetko preto, aby sa Trumpove príspevky stali „neviditeľnými.“ Takisto jeho podporovateľov. Dialo sa tak medzi októbrom 2020 do 8. januára 2021. Prezidentské voľby sa konali 9. novembra 2020. Twitter Trumpovi úplne zrušil účet dňa 9. januára 2021.

Elon Musk neprestáva šokovať

Aby toho nebolo málo, interné chaty Slack na Twitteri dokazujú, že nešlo len o konanie vedúcich pracovníkov spoločnosti. Zapojené boli aj federálne orgány, činné v trestnom konaní. Že v tomto prípade nepôjde o „Muskov hoax,“ potvrdzuje aj iný prípad.

Súdny výbor Snemovne reprezentantov nedávno zverejnil správu, ktorá má 1050 strán. Okrem iného sa v nej hovorí o priamom zapojení FBI v kauze Huntera Bidena. Privieraní očí a tutlaní. Hunter Biden sa mal okrem iného podieľať aj na obchodovaní s ľuďmi. Správa sa tiež dotýka jeho kšeftov na Ukrajine, ktoré sa „záhadne,“ vyšetrovať prestali – a to po nástupe Volodymyra Zelenského, súčasného prezidenta Ukrajiny, k moci.

Trump

Pritom vo svojej prezidentskej kampani v roku 2020 poukazoval aj na konanie Bidena mladšieho. A to nielen na mítingoch, ale i na sociálnych sieťach. Twitter mu účet zrušil pre „šírenie hoaxov a nenávisti.“

„Predtým, ako bol Trump zakázaný, Twitter tiež vytvoril nový nástroj na cenzúru vtedajšieho prezidenta po voľbách. Pre jeho tvrdenia, že voľby boli zmanipulované.
Interne vedúci pracovníci označovali tento nástroj ako „deamplikácia L3.“

Zo správy novinára Matta Taibbiho

Správy tiež zobrazujú vzťah medzi Twitterom a FBI. Yoel Roth, bývalý vedúci oddelenia dôvery a bezpečnosti Twitteru, v jednej internej konverzácii priznal, že sa stretával s predstaviteľmi FBI i ministerstva vnútra na týždennej báze.

Pred i po voľbách. „Dezinfomátora“ Trumpa bolo treba najprv zdiskretizovať, potom zneviditeľniť a nakoniec odstrániť. Aj takto môže vyzerať „demokracia.“ Ktorej jedným zo základných znakov by mala byť pluralita názorov. A ich umožnenie. Opakom je totiž cenzúra, ktorá sa spája s totalitou. K tej patrí aj manipulácia volieb.

Záverom

Trend tejto „demokracie“ sa za súčasnej vlády rozšíril aj u nás. Najprv to bolo v súvislosti s covidom, teraz sa to deje kvôli vojne na Ukrajine. Spomenúť možno vypínanie webov s iným ako oficiálnym, teda najmä vládnym, názorom. Len tak, bez rozhodnutia súdu.

Či najnovšiu novinku, pretransformovanie Rady pre mediálne služby( bývalá Rada pre televízne vysielanie a retransmisiu) na „blokovací orgán.“ Viac si o tom môžete prečítať tu. Kto ešte nemá pocit, že sme sa vrátili v čase, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu…

Zdroj: The Epoch Times, Free Press


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Elon Musk neprestáva šokovať: Takto to bolo s prezidentskými voľbami a Trumpom!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php